Samuraj Jack powraca! Zobacz zwiastun piątego sezonu

Fani animacji o przygodach, wysłanego do przyszłości przez złowieszczego Aku, samuraja Jacka mogą odliczać dni w kalendarzu, bowiem serial powróci 11 marca. Oczekiwanie może umilić wypuszczony dzisiaj pierwszy zwiastun piątego sezonu, koniecznie obejrzyjcie!

Samuraj Jack 50 lat później…

Od naszego ostatniego spotkania z Samurajem Jackiem minęło pięćdziesiąt lat, a czas nie był dla niego łaskawy. Aku zniszczył wszystkie portale czasoprzestrzenne, a przez podróżowanie w czasie samuraj Jack przestał się starzeć. Wydaje się, że został przeklęty, by przez wieczność wędrować po świecie – Opis Adult Swim.

Pierwsze cztery sezony, składające się z 52 odcinków, emitowane były w latach 2001-2004. Nowe odcinki animacji powrócą po 13 latach, więc nie może dziwić fakt tak wielkiej euforii wśród fanów. Oczekiwania na kontynuacje trwały jeszcze dłużej, niż na nowe Gwiezdne Wojny, tak więc „starzy” widzowie zapewne nie będą czerpać przyjemności z oglądania tylko dla siebie, ale i zarażą Jackiem nowe pokolenie. Do premiery piątej serii pozostało niewiele czasu, więc to dobry moment, by odświeżyć sobie poprzednie odcinki, lub je szybko nadrobić 😉