Rick and Morty zwiastun

Rick and Morty zwiastun wyjawia datę premiery trzeciego sezonu!

Wuba Luba dub-dub!

Rick and Morty zwiastun

Już za niedługo będziemy mogli poznać dalsze losy Ricka i Morty’ego. Adult Swim wypuściło zwiastun i potwierdziło, że streaming trzeciego sezonu rozpocznie się już 30 lipca bieżącego roku. Druga seria tego niesamowitego serialu została wypuszczona 26 lipca 2015 roku. Fani musieli czekać dwa lata na powrót szalonych przygód Ricka i Morty’ego.

Poniższy zwiastun prezentuje jeszcze więcej twórczych opowieści rodem science-fiction, znanych z poprzednich dwóch sezonów. Dowiemy się więcej o Galaktycznej Federacji, wejdziemy do wymiaru, który bardzo przypomina Mad Max: Na drodze gniewu oraz poznamy nowe wcielenie Ricka.

https://www.youtube.com/watch?v=DeAw6aXHzcY

Polygon pisze, że to podczas live-streamu twórców Rick and Morty, Dan Harmon i Justin Roiland zaprezentowali ten zwiastun. Poza tym Harmon zdradził, że być może czwarty sezon jest już w planach. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że nawet sam Rick krzyczał do Morty’ego, NINE MORE SEASONS, MORTY” 😉

Adult Swim na Prima Aprilis zaczęło streamować pierwszy odcinek trzeciego sezonu Rick and Morty. Był to chyba najlepszy żart z okazji pierwszego kwietnia, jaki kiedykolwiek widziałem. Po tak zwariowanym i genialnym odcinku ciężko jest wytrzymać do premiery kolejnych epizodów. Na szczęście wyczekiwanie zostanie wynagrodzone już za trzydzieści dni!

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć przygód Ricka i Morty’ego, to koniecznie to nadróbcie. W razie, gdybyście byli nieprzekonani co do tego serialu – przeczytajcie mój tekst, który powinien wyjaśnić Wam, dlaczego Rick and Morty to jeden z najlepszych seriali, jakie widziałem 🙂

∞ powodów, dla których musisz obejrzeć Rick and Morty