Star Wars nowa trylogia rian johnson

(Photo by Stuart C. Wilson/Getty Images)

Rian Johnson stworzy nową trylogię Gwiezdnych Wojen! Star Wars nowa trylogia

Co za news! Rian Johnson, reżyser Ostatniego Jedi, zajmie się stworzeniem zupełnie nowej trylogii Gwiezdnych Wojen! Star Wars nowa trylogia

Rian Johnson | Star Wars nowa trylogia | Star Wars nowa część

Lucasfilm i Disney są zadowoleni z dzieła Riana Johnsona, którym jest ósma część Gwiezdnych Wojen. Ogłoszono więc, że reżyser zajmie się zupełnie nową trylogią, niezwiązaną z rodem Skywalkerów, w której poznamy nowych bohaterów. Rian Johnson wyreżyseruje oraz napisze scenariusz do pierwszej części. Nowe filmy wyprodukuje długoletni współpracownik Johnsona, Ram Bergman.

Tę decyzję komentuje Kathleen Kennedy.

Wszyscy uwielbialiśmy współpracę z Rianem nad Ostatnim Jedi. Jest niesamowitym twórcą, a oglądanie jego pracy nad Ostatnim Jedi było jedną najbardziej radosnych chwili w mojej karierze. Rian dokona niesamowitych rzeczy z nową trylogią.

Wypowiedział się również Rian Johnson razem z Ramem Bergmanem.

Mieliśmy świetny czas podczas współpracy z Lucasfilm i Disneyem nad Ostatnim Jedi. Gwiezdne Wojny są najwspanialszą współczesną mitologią i czujemy się bardzo szczęśliwi, że przyczyniliśmy się do tego. Nie możemy się doczekać, by to kontynuować z nową serią filmów.

Star Wars nowa trylogia. Co myślicie o tym pomyśle?