[Prima Aprilis] Mocna ofensywa polskiego Netflixa!

 Narzekaliście na biedną ofertę polskiego Netflixa? Mamy świetne wieści, ponieważ wraz z początkiem kwietnia uzupełniono wszystkie biblioteki na całym świecie! Od dzisiaj znajdziemy nie tylko całe mnóstwo zagranicznych produkcji, ale i te rodzime. Co więcej prawie wszystkie tytuły posiadają polską lokalizacje!

W sprawie tej rewolucji wypowiedział się Reed Hastings, szef Netflixa:

Rok 2016 jest niewątpliwie tym najważniejszym w historii Netflixa. Jeszcze na początku roku otworzyliśmy się na cały świat. Teraz możemy z dumą ogłosić, że wszyscy subskrybenci mają możliwość oglądania tych samych filmów. Nasza ciężka praca przez ostatnie miesiące przełożyła się na wspaniały efekt.
Co ciekawe pojawiły się i filmy z Polski. Już teraz w usłudze dostępne są kultowe pozycje takie jak Miś, Dzień Świra, Rejs, Seksmisja i Nóż w wodzie. Z nowszych tytułów obejrzymy Jacka Strong’a, Bogowie czy Body/Ciało. Fanów polskich seriali ucieszy chociażby Pakt i Rodzinka.pl. W przygotowaniach jest i serial mający zostać wyprodukowany przez Netflixa.
 
Jak widać na powyższym zdjęciu w sprawie polonizacji znacznie się polepszyło. Poza nowymi filmami o polskie napisy, dubbing i lektor uzupełniono te poprzednie. Wychodzi na to, że nie nie ma już potrzeby wgrywania napisów z zewnątrz. Oczywiście wciąż nie wszystkie pozycje zostały przetłumaczone, ale szefostwo zapewnia, że będą sukcesywnie uzupełniać.
Nareszcie możemy powiedzieć te słowa, że niestety nie jesteśmy wstanie wypisać wszystkich dostępnych filmów.

A jakie są Wasze reakcje? Planujecie już co oglądać przez najbliższy weekend? Pewne jest, że nikt nie będzie narzekać na nudę.

Aktualizacja 2.04.2016

Oczywiście wszystko powyżej jest żartem z okazji Prima Aprilis! 🙂