Twin Wild

Poznajcie i posłuchajcie Twin Wild

Twin Wild to nowa ekipa z Londynu, która ma spore szanse skraść Wasze muzyczne serca. Właśnie wydali kolejny singiel My Heart.

Szukacie przebojowych, chwytliwych i do tego niebanalnych kawałków? Posłuchajcie Twin Wild. Muzyka londyńskiego kwartetu, który tworzą: Richard Hutchison, Imran Mair, David Cuzner i Edward Thomas, przynosi sporą porcję energetycznych riffów ubranych w smakowite aranżacje. Najnowszy singiel My Heart z pewnością przyciągnie uwagę fanów Nothing But Thieves.

Wsród swoich inspiracji członkowie wymieniają Foo Fighters i Biffy Clyro, a ich muzykę porównuje się do wspomnianego Nothing But Thieves, 30 Seconds To Mars, Foals czy You Me At Six. Pierwszym kawałkiem nagranym dla wytwórni Play It Again Sam był rewelacyjny Fears. Utwór, który pojawił się dwa lata temu, szybko stał jednym z najczęściej odtwarzanych kawałków w serwisie Soundcloud.

 

Kolejną przebojową propozycją od Twin Wild był Another Stranger, do którego powstał teledysk.

Grupa przygotowuje się do wydania debiutanckiej ep-ki, która ma się ukazać jeszcze w tym roku, a ja z niecierpliwością będę czekał na nowe dźwięki z Londynu.

Facebook