Poznajcie Our Fold – jak oni pięknie krzyczą

Dziś nie smęcimy, dziś trochę krzyczymy i zarzucamy włosami na lewo i prawo! Kto chce może tylko na lewo 😉 Posłuchajcie jaki zastrzyk energii chce Wam dać grupa Our Fold.

Our Fold to czterech gości z Wielkiej Brytanii. Damien Riley, Gaz Drury, Dan McLaren od 10 lat w związku z gitarami – dodatkowo wydobywają z siebie głos. Ryan Ambler – przemoc na talerzach!

Zaczynali od luźnych spotkań w grupie znajomych osób, lubiących i zachwycających się tą samą muzyką. I tak od dźwięku do dźwięku i zaczęli regularne próby, które odbywały się w garażu – padło na garaż perkusisty. Muzycznie inspiruje ich: Nirvana, James, Stone Roses, Echo & the Bunnymen, U2, Sonic Youth, Foo Fighters, Green Day, Metallica. Ładny skład, nieprawdaż? Uwierzycie, że nie ma o nich nic w Wikipedii? Uwierzycie, że nie mają jeszcze płyty? Ale czemu nie rozsiewać w świat dobrych czterech minut? 😉

 

Grupa poleciła mi się na Twitterze i dziś jest czas na ich świetny kawałek Dive?. Kawałek w sam raz do ćwiczeń, o których postanowiliście z Nowym Rokiem, że będziecie czynić. Dobry bit perkusyjny, miłe gitary i niegrzeczny wokal. Chyba o to chodzi!

Our Fold @ facebook
Our Fold @ soundcloud