Amber Run

Poznajcie Amber Run [VIDEO]

Poznajcie Amber Run, wesołą ekipę z Nottingham, która właśnie zrealizowała najnowszy singiel Just My Soul Responding. Nagranie jest zapowiedzią debiutanckiej płyty.


Kolejna prozaiczna historia, której efektem są piękne dźwięki. Ot koledzy ze studiów postanawiają razem grać. Wspólna pasja okazuję się znaleźć oddanych słuchaczy. Pierwsze koncerty, trasa z Kodaline, kontrakt z Sony Music i wreszcie na początku 2014 roku ep-ka Noah, na której pojawia się wpadający w ucho Heaven.

Kolejne miesiące przynoszą następne dwa minialbumy: Spark i wydany we wrześniu Pilot.

Chwytliwe melodie, przestrzenne gitary i zgrabne aranżacje, to wizytówka kawałków sygnowanych znakiem Amber Run. Tych piosenek po prostu dobrze się słucha, z efektem rytmicznej nogi.
Do tego wokal Joe Keogha, który chwilami przypomina barwę Dana Smitha. Złośliwi mogą powiedzieć, że Amber Run to bardziej gitarowe Bastille.
Pod koniec roku ukazał się najnowszy singiel Just My Soul Responding, który ma być zapowiedzią pełnego debiutu zespołu i może się okazać, że będzie to jedna z bardziej przebojowych płyt początku roku. Zresztą sprawdźcie sami.

Amber Run @ Facebook
Amber Run Soundcloud