PlayerUnknown's Battlegrounds nowe mapy

PlayerUnknown’s Battlegrounds nowe mapy | Screeny pustynnej lokacji!

Na screenach z gry widać też rowery.

PlayerUnknown’s Battlegrounds nowe mapy

Na oficjalnym profilu na Twitterze gry Playerunknown’s Battlegrounds, developer udostępnił dwa screeny, które prezentują nową pustynną mapę.

Nowa lokacja prezentuje się bardzo dobrze – ma wszystko to, czego może się spodziewać po pustynnej mapie w grze wideo. Wielką wrzawę w internecie wywołał za to jeden element widoczny na drugim screenie. Chodzi o to, że o ścianę budynku po lewej stronie oparty jest rower. Zakładam, że będzie to pojazd, którym będziemy mogli podróżować. Z drugiej strony może być to po prostu zwykły element otoczenia, z którym nie będziemy mogli wejść w żadną interakcję.

Zastanawiacie się dlaczego ludzie nie zaczęli pisać o nowej pustynnej mapie, tylko o rowerach?

DayZ i rowery

Od 2013 roku platforma Steam prowadzi program Steam Early Access, dzięki któremu gracze mogą zapłacić za niedokończony jeszcze tytuł. Założenie było takie, że pieniądze, które trzeba było wydać na wersję alpha lub beta, mialy zostać przeznaczone przez developera na lepszy rozwój produkcji.

Jedną z pierwszych gier, które powstały z myślą o wczesnym dostępie było DayZ. Ta produkcja stworzona na podstawie moda o tym samym tytule do ARMA 2 rozpoczęła swój żmudny proces tworzenia świetnej gry. Od 2013 roku jeszcze go nie zakończyła.

Pełna wersja tego multiplayerowego survivalu z otwartym światem pełnego zombie miała ukazać się już w 2016 roku, a na stan rzeczy połowy 2017 – dalej nic nie słychać o realnej dacie premiery.

Wróćmy teraz do rowerów. Te niesamowite pojazdy dwukołowe było już dostępne w modzie do ARMA 2 i developer DayZ, Bohemia Interactive, zapowiedział, że w pełnym wydaniu gry pojawią się rowery. Niestety przez wydłużony proces prac nad DayZ, który trwa już prawie cztery i pół roku, fani tej produkcji dalej nie mogą cieszyć się rowerami.

PlayerUnknown’s Battleground zdaje się nie popełniać błędów DayZ

Na szczęście Bluehole Studio dba o porządny rozwój swojego dzieła. PlayerUnknown’s Battleground w kilka miesięcy od swojej premiery stało się jedną z największych gier 2017 roku, trafiając do 4 milionów graczy. Developer PlayerUnknown’s Battleground, w przeciwieństwie do Bohemia Interactive, często aktualizuje swoją produkcję, dodając do niej wiele nowej zawartości.

Społeczność PlayerUnknown’s zdecydowanie nie ma na co narzekać. Ja też dałem porwać się fali na ten tytuł i zdecydowanie nie żałuję. Na dniach napiszę tekst, w którym podzielę sie z Wami moimi wrażeniami z obecnej wersji PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Popularność tej gry ma już 17 listopada wyjść poza komputery osobiste z systemem Windows. Wtedy właśnie właściciele konsoli z rodziny Xbox One będą mogli nacieszyć się tym wspaniałym tytułem. W 2018 roku „dziecko” Bluehole Studio ma pojawić się również na PlayStation 4.

Gracie w PlayerUnknown’s Battleground czy wolicie nie wydawać pieniędzy na niedokończony produkt? Koniecznie napiszcie swój komentarz! 🙂

Źródło: vg247.com