Nick Fury Avengers Infinity War

Nick Fury nie pojawi się w Avengers 3 i 4?!

Samuel L. Jackson zdradza, że jeszcze nie podpisał kontraktu na wystąpienie w filmie Captain Marvel. Aktor oznajmił, że nie wie czy pojawi się nowych częściach Avengers oraz wyraził „żal”, że nie został zaproszony do filmu o Czarnej Panterze. Nick Fury nie pojawi się w Avengers 3 i 4?!

Nick Fury Avengers Infinity War

Wydawałoby się, że powrót Nicka Fury’ego w kolejnych częściach Avengers jest czymś oczywistym. Jednak wątpliwości budzi ostatni wywiad przeprowadzony z aktorem podczas promocji filmu Bodyguard Zawodowiec. Sam Jackson odniósł się do tego, czy Nick Fury stanie u boku Mścicieli w walce z Thanosem. Niestety wypowiedź wskazuje, że nie, przynajmniej nie w pierwszej części.

Nie było mnie w filmie o sprzeczce superbohaterów [Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów], nie ma mnie w Avengers 3 i 4. Kręcą je w tym momencie, a jeszcze do mnie nie zdzwonili. Nie pozwolili mi pojawić się w Czarnej Panterze, a jak można robić czarny film Marvela bez obecności Nicka Fury’ego?

Brak Nicka Fury’ego w Avengers: Infinity War wydaje się niemożliwy. W końcu jest on kluczową postacią Marvela, która spowodowała powstanie grupy superbohaterów. Zdjęcia do tego filmu się jakiś czas temu zakończyły i rozpoczęto nagrywanie czwartej części Avengers. Z drugiej strony może za nieobecnością bohtera kyje się jakiś większy plan? Szansa, że aktor wystąpi jeszcze w drugiej części wielkiego końca trzeciej fazy jest jeszcze spora. Biorąc pod uwagę właśnie to, że produkcja wystartowała dopiero kilka dni temu.

Beginning the end.

Post udostępniony przez The Russo Brothers (@therussobrothers)

Aktor skomentował również swój udział w filmie Captain Marvel. Podczas panelu Marvela na San Diego Comi-Con ogłoszono, że Nick Fury wystąpi w tej produkcji.

Nie podpisałem kontraktu i nie widziałem scenariusza. Rozmawiałem z Brie [Larson], ale nic nie powiedziała. Ona jest jedyną znaną mi osobą, która faktycznie gra w tym filmie.

Zobaczcie fragment ze wspomnianego wywiadu poniżej!