Mona interpretuje Rihannę – „Stay” i posłuchaj :) [VIDEO]

W kategorii „dobre covery” dziś nasi ulubieńcy z Nashville. Jeśli pomyśleliście o Kings Of Leon to w sumie ok. Ale tym razem chodzi o  zwariowanych facetów z grupy Mona. Na warsztat odważyli się wziąć Rihannę. Choć odwaga to nie jest w tej sytuacji odpowiednie słowo. Oni po prostu to zrobili!

Jeśli chodzi o Monę to nigdy nie wiem czego mam się od nich spodziewać. Jednego dnia zatruwają nam życie swą rewelacyjną debiutancką płytą. Innym razem ni stąd ni zowąd lider grupy Nick Brown w krótkim czasie, w towarzystwie kilku butelek wina tworzy poboczny projekt muzyczny o nazwie Smoke&Jackal i powstaje kolejna zaraza, doskonała na jesienne dni. Zimowe i wiosenne też.

Zaraz, zaraz – jaką porę roku mamy teraz? 😉 Jeszcze innym razem dowiadujemy się, że druga płyta jest gotowa a oprócz niej przeróżne gadżety, sygnowane nazwą zespołu, takie jak koszulki, czapeczki, zapałki. Jest nawet specjalny Mona Gift Pack, w którego skład wchodzą…. a lepiej sami sprawdźcie 😉 Zapytacie gdzie w tym wszystkim muzyka? Ano w nich samych – rock’n’roll’owcy pełną parą!

 

Tak jak wszystko to co powyżej, tak pewnego dnia i ten cover mnie zaskoczył. Po przesłuchaniu wdarł się od razu do kategorii „cool” czyli cover od oryginału lepszy 🙂

 

MONA @ facebook
MONA soundcloud