Middle-Earth: Shadow of War – pierwszy trailer

Dzisiaj w nocy rozpoczęły się przecieki na temat sequela Midde-earth: Shadow of Mordor. Po południu udostępniono pierwszy zwiastun! Wygląda wspaniale!

Warner Bros. Interactive zdecydowało się uciąć przecieki i wypuściło trailer kontynuacji Shadow of Mordor. Gra zwie się Middle-earth: Shadow of War i prezentuje się fenomenalnie!

W Middle-earth: Shadow of War, gracze dzierżą nowy Pierścień Władzy i konfrontują się z najbardziej zabójczymi przeciwnikami, wliczając w to Sauorana i jego Nazgule, w monumentalnej walce o Śródziemie. Przygodowa gra akcji z otwartym światem jest powołana do życia z poszerzeniem wielokrotne nagradzanego Systemu Nemesis. Solidne dostosowanie znane z pierwszej części gry jest teraz stosowane do całego świata, gdzie środowisko i postaci są formowane przez decyzje i działania gracze, co tworzy personalny i unikalny świat dla każdej rozgrywki” – tak prezentuje się opis produkcji, który znajdziemy pod trailerem na YouTube.

Akcja gry znów dziać się będzie między wydarzeniami z Hobbita a historią znaną z Władcy Pierścieni.

Grę będzie można zakupić w czterech edycjach – Standardowej, Srebrnej, Złotej oraz ekskluzywnej dla Amazonu Edycji Mithrilu

Premiera nastąpi 25 sierpnia 2017 roku. 

Mam nadzieję, że twórcy zdecydują się dać graczom okazję eksplorować nie tylko Mordor, ale większą część Śródziemia. Muszę przyznać, że podczas oglądania tego zwiastuna przeszły mi ciarki. Zapowiada się naprawdę wyśmienicie! Też czekacie? 🙂

Źródło: www.vg247.com