Maisie Williams zachwycona scenariuszem 7 sezonu Gry o tron

Maisie Williams wcielająca się w Aryę na swoim Twitterze napisała, że przeczytała już scenariusz do siódmego sezonu najpopularniejszego serialu HBO i… widać, że się jara!

Na następny sezon będziemy musieli poczekać do lata 2017 roku, ale aktorka już wie co się wydarzy. Swoimi bardzo emocjonalnymi spostrzeżeniami podzieliła się w formie tweetów.

Jeśli te Tweety nie zachęciły was do obserwowania profilu aktorki, to nie wiem co to sprawi. Niedawno również aktor Jona SnowKit Harington – wypowiedział się trochę o siódmej serii. Podobno będziemy mogli znów doświadczyć „trochę smutnych momentów”, żeby potem być świadkami „tych bardzo dobrych”, czyli trochę jak w szóstym sezonie.

Jeśli aktorzy GoT dalej będą tak podsycać atmosferę wokół nowego sezonu, to nie wiem czy wytrzymam do następnych wakacji. Uważam, że dwa ostatnie rozdziały opowieści muszą być czymś gigantycznym, więc Tweety aktorki zupełnie mnie nie dziwią. Pewnie w najbliższej serii będzie się tyle działo, że trudno będzie nie reagować tak jak Williams.