Life is Strange zapowiedziane

Life is Strange 2 zapowiedziane!

Już oficjalnie – za niedługo zagramy w sequel świetnego Life is Strange!

Life is Strange 2 zapowiedziane

Dontnod Entertainment potwierdziło w poniższym filmiku, że obecnie trwają pracę nad kontynuacją Life is Strange.

Jest to świetny news, biorąc pod uwagę, że Life is Strange to jedna z najlepszych fabularnie gier obecnej generacji. Tak o tej produkcji pisał Greadoit w swojej recenzji: „Jestem szczęśliwy, że dane było mi zagrać w Life is Strange i zarazem smutny, że ta niezwykła historia już się skończyła. Koniecznie kupcie grę, bo warto. Ciężko jest pisać o czymś, co wywołało u mnie tak dużo emocji. Niesamowita gra. Chciałbym cofnąć czas, by zagrać w to jeszcze raz.

W pierwszej odsłonie Life is Strange wcielaliśmy się w Max Caulfield, młodą dziewczynę, która nagle odkrywa w sobie moc kontrolowania czasu. Gameplay może przypominać Wam gry Telltale Games, takie jak The Walking Dead czy The Wolf Among Us. Life is Strange to absolutnie piękna historia, która fabularnie znacznie przewyższa wiele seriali, filmów czy książek o podobnej tematyce.

Cieszycie się tak samo jak my, że Life is Strange powróci? 🙂 Jak wyobrażacie sobie kontynuacje tego tytułu? Nowy bohater, nowe moce, nowe miejsce akcji? Piszcie w komentarzach o swoich pomysłach, wejdźmy razem w dyskusję!