Kolekcja Superbohaterowie Marvela wystartowała!

Na naszym rynku ukazują się obecnie dwie kolekcje komiksów o superbohaterach. Od dłuższego czasu fani zbierają Wielką Kolekcje Komiksów Marvela oraz niedawno rozpoczętą Wielką Kolekcje Komiksów DC. Hachette, który ma na swoim koncie tę pierwszą, wystartowało z zupełnie nową – Superbohaterowie Marvela. Poznajcie szczegóły!

Pierwszy tom, podobnie jak w przypadku wcześniejszych kolekcji, można już kupić w promocyjnej cenie za 14,90 zł. Superbohaterowie Marvela zostali otwarci albumem zatytułowanym Spider-Man. Złowieszcza Szóstka wszystkiego najlepszego. Ujawniono również informacje o kolejnych trzech komiksach, które ukazywać się będą co dwa tygodnie.

Kolejne albumy będą droższe. Jeśli zamawiane będą jako prenumerata cena jednego tomu wyniesie 36,99 zł, w sklepach natomiast 39,99 zł.

Spider-Man

ZŁOWIESZCZA SZÓSTKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Po ugryzieniu przez radioaktywnego pająka Peter Parker zyskał wielką moc i stał się niesamowitym Spider-Manem. Za pomocą swoich pajęczych zdolności i urządzeń do strzelania siecią, Spider-Man broni ulic Nowego Jorku przed złoczyńcami takimi jak Dr Octopus, Jaszczur, czy Zielony Goblin. W tym zbiorze poznacie historię pajęczego herosa: jego pierwszy występ, ale również jedną z najlepszych współczesnych przygód o Spider-Manie Wszystkiego najlepszego opowieść, która zabiera Petera w niebezpieczną podróż po jego przeszłości… i przyszłości.

Zawiera: AMAZING FANTASY 15, AMAZING SPIDER-MAN ANNUAL 1,
AMAZING SPIDER-MAN (VOL. 2) 57-58 & 500-502

Wolverine

PANIE I PANOWIE … OTO WOLVERINE ! DORWAĆ MYSTIQUE

Logan, udręczona dusza o tajemniczej przeszłości, to bohater, który spędził całe swoje życie, walcząc z naturą bestii . Jako członek X-Men, Wolverine wyrobił sobie nazwisko, mierząc się z najbardziej niezwykłymi czarnymi charakterami Uniwersum Marvela. W tym tomie możecie zobaczyć niezwykły pojedynek z Hulkiem oraz odkr yć prawdę, kryjącą się za związkiem z Mystique, mutantką, której przeszłość wypełniają podobnie mroczne sekrety, co jego własną.

Zawiera: The Incredible Hulk 181 i Wolverine (Vol. 3) 62-65

 

IRON MAN

NARODZINY IRON MANA JA I IRON MAN

Tony Stark, miliarder i producent broni porwany przez terrorystów, tworzy niezwykle zaawansowaną technologicznie zbroję, by wydostać się z niewoli. Następnie postanawia porzucić dotychczasowe życie i wykorzystać moc niezwyciężonego Iron Mana w obronie potrzebujących. Nadchodzi jednak czas na jego najtrudniejszą batalię – przeciwko własnej zbroi, przejętej przez zbuntowaną sztuczną inteligencję, która zdaje się znać Tony’ego lepiej niż on sam siebie i nie spocznie, póki nie zgładzi swojego twórcy. To klasyczna, pełna akcji opowieść, która będzie was trzymać w napięciu aż do ostatniej strony!

Zanier: TALES OF SUSPENSE 39, IRON MAN ½ ORAZ IRON MAN VOL. 3 26-30

Kapitan Ameryka

WOJNA I PAMIĘĆ

Steve Rogers został uznany za zbyt słabego i chorowitego, by służyć w wojsku. Wszystko jednak zmieniło się, gdy wziął udział w projekcie stworzenia superżołnierza. Eksperymentalne serum doprowadziło go do szczytu formy fizycznej, obdarzając ponadprzeciętnymi siłą i zwinnością. Od mrocznych czasów I wojny światowej aż po dziś dzień, Kapitan wykorzystuje swoje zdolności w walce o wolność przeciw uciskowi i tyranii na całym świecie. 
Poznaj jedną z najznamienitszych historii o Kapitanie Ameryce, w której swoimi talentami zabłysnęli Roger Stern i John Byrne. Strażnik Wolności zmierzy się w niej z szeregiem złoczyńców, w tym z Batrokiem Leaperem, Baronem Blood i Cobrą, a autorzy przedstawią definitywną wersję narodzin amerykańskiego superbohatera.

Zaniera: CAPTAIN AMERICA 247-255

Więcej informacji o kolekcji znajdziecie na jej oficjalnej stronie: http://Superbohaterowiemarvela.pl. Przeczytacie tam więcej o dodatkach oraz prezentach otrzymywanych w ramach prenumeraty.