Iniemamocni 2 zwiastun, Iniemamocni 2 trailer

Iniemamocni 2 zwiastun! Jack-Jack wreszcie używa mocy!

Najbardziej oczekiwany film 2018 według Kulturalnej Planety otrzymał zwiastun!

Iniemamocni 2 trailer, Iniemamocni 2 zwiastun

Podczas gdy lwia część filmów Pixara została kontynuowana – mowa chociażby o trzech sequelach Toy Story, sequelu Potworów i spółka czy dwóch dodatkowych częściach Aut – animacja o rodzinie Iniemamocnych jakoś zawsze została pomijana.

Iniemamocni ukazali się w 2004 roku. Reżyser pierwszej części, Brad Bird, od tamtego czasu cały czas był pytany o sequel tego fantastycznego filmu. Przez lata wypowiadał się, że ma kilka pomysłów na dwójkę, ale nie może połączyć tego w pełną całość. Na szczęście w marcu 2014 roku Disney zapowiedziało, że powstanie druga odsłona Iniemamocnych.

Najpierw film miał ukazać się w 2019, ale po zamianie premierą z Toy Story 4, do kina na Iniemamocnych 2 wybierzemy się już w czerwcu 2018 roku.

Jak widzimy w zwiastunie w świecie filmu od końca pierwszej części nie minęło wiele czasu. Co więcej, twórcy mówili, że sequel rozpocznie się w tym samym miejscu, gdzie po raz ostatni widzieliśmy rodzinę Iniemamocnych. Brak przeskoku w czasie jest dość śmieszny, biorąc pod uwagę, że od premiery jedynki minęło już 13 lat.

Wciąż pamiętam, jak pierwszy raz obejrzałem Iniemamocnych i zakończenie sprawiło, że nie mogłem doczekać się kontynuacji. Lata mijały, a nic z tą marką się nie działo. Byłem jednak pewien, że w końcu premiera drugiej części nadejdzie, ale nie sądziłem, że zajmie Pixarowi to aż tak długo. Przecież już w 2005 roku wyszła gra The Incredibles: Rise of the Underminer, która podejmowała niezakończone wątki z pierwszego filmu. Pamiętacie ten tytuł?

Czy Waszym zdaniem trailer zapowiada, że film spełni oczekiwania fanów? Piszcie w komentarzach! 🙂

Iniemamocni 2 zwiastun, Iniemamocni 2 trailer