Toy Story 4 opóźnione na rzecz Iniemamocnych 2!

Po 12 latach od premiery pierwszej części Iniemamocnych wreszcie znów ujrzymy przygody tej superbohaterskiej rodziny… i to szybciej niż wcześniej zakładano!

Iniemamocni 2 zostali zamienieni premierami z Toy Story 4!

Sequel animowanego filmu o herosach obejrzymy w kinach 15 czerwca 2018, a nie tak jak wcześniej planowano latem 2019 roku. Na zakładaną poprzednio datę premiery Iniemamocnych wskoczy kolejna opowieść o mówiących zabawkach.

O Toy Story 4 i Iniemamocnych 2 póki co nie wiemy wiele. Trzeba jednak zauważyć w jak innym czasie dla kinematografii wychodzi sequel Iniemamocnych niż pierwsza odsłona. Gdy na ekranach kin wyświetlano „jedynkę”, jedyne historie o superbohaterach jakie odniosły sukces to Spider-Man i Blade: Mroczna Trójca. W 2016 roku Marvel, DC i Fox wypuścili po dwa obrazy o gościach w majtkach, co daje nam w sumie sześć filmów o tej samej tematyce. Ciekawe jaką drogę obierze w takim razie nowa historia rodziny Iniemamocnych.

Co do Toy Story 4, to nie wiem, czy czwarta odsłona jest nam potrzebna. Przecież pierwsze trzy filmy były genialne i nie wiadomo, czy Pixar uda się utrzymać wysoko zawieszoną poprzeczkę.

Tak czy tak, czekamy, bo Toy Story i Iniemamocni to jedne z naszych ulubionych animacji, jakie powstały.