Heroes Reborn: Drugi sezon nie powstanie

Prezes NBC, Bob Greenblatt, potwierdził, że nie ma planów na kontynuacje miniserialu Heroes Reborn. Twórca serialu, Tim Kring, zawsze chciał zakończyć  sequel swojej serii po pierwszym sezonie.

Zawsze był taki plan. Chyba że Tim obudziłby się pewnego dnia i powiedział 'O, mam jeszcze jeden rozdział do opowiedzenia. Jednak myślę, że zmierzamy do końca świata, może. Bądźcie czujni.” – mówi Greenblatt
 
Tim Kring już wcześniej wypowiadał się w tej sprawie. Powiedział, że serial Heroes Reborn mógłby być zamkniętą historią. Jednak miał wiele pomysłów jak opowiedzieć nowe historie.
 
Założenie serialu jest wystarczająco elastyczne na reboot. Ma podstawowe założenie – są nieokreślone liczby ludzi, odkrywające swoje zdolności – i zawsze możemy zacząć z genezami różnych postaci. Dodatkowo świat zawsze potrzebuje ratunku i to jest nieustanne założenie serialu. Uratowaliśmy świat kilka razy i przesłanką Herosów są zwyczajni ludzie, którzy jednoczą się by uratować świat. Więc wygląda na to, że można to zrebootować, wznowić i przerobić na coś więcej niż tylko ciągłą sagę z tymi samymi bohaterami.
Kring oznajmił, że ma pomysły na nowe mini serie. Greenblatt powiedział, że było to dla niego nowością.
„Nie powiedział mi tego, więc nie słyszałem o tym. Z tego co wiem, nie będzie kolejnych Herosów”
Finał serialu nastąpi 21 stycznia.

Źródło