Han Solo trailer, Iniemamocni 2 zwiastun, Superorganism

Han Solo trailer, Iniemamocni 2 zwiastun, Superorganism – KulPlaneta #4

W nowym odcinku KulPlanety polecamy zespół Superorganism oraz rozmawiamy o zwiastunach jednych z najbardziej wyczekiwanych przez nas filmów – Han Solo trailer oraz Iniemamocni 2 zwiastun.

Wracamy na YouTube po miesięcznej przerwie spowodowanej wyjazdami i chorobami. Jako wielcy fani animacji Pixara Iniemamocni niemogliśmy nieodnieść się pierwszego zwiastuna kontynuacji, Iniemamocni 2 zwiastun. Eskcytacja sequelem jest ogromno, biorąc pod uwagę, że fani „jedynki” musieli na niego czekaż aż 14 lat. Reżyser Brad Bird wspominał, że rozpocznie pracę nad drugą częścią pod warunkiem, że pomysł na historię będzie przynajmniej tak samo dobry jak poprzednio. Poza Iniemamocnymi wspominamy o Han Solo trailer oraz Superorganism.

Ponieważ temat Gwiezdnych Wojen jest często poruszany na naszym kanale, to postanowiliśmy omówić również pierwszy zwiastun drugiego spin-offa. Han Solo trailer raczej rozwiewa wszelkie wątpliwości i pozytnywnie nastraja na majowy seans.

Superorganism to świeży zespół, który zadebiutował w zeszłym roku. Gdy wrzucili do internetu swoje pierwsze kawałki, to szybko spotkały się one z niemałym zainteresowaniem. Pierwsi słuchacze, nieświadomi wtedy kto stoi za Superorganism, podejrzewali, że jest to m.in. nowy, tajemniczy projekt Damona Albarna. Tymczasem muzykę tę tworzy ośmioosobowa ekipa pochodząca z przeróżnych zakątków świata. Zachęcamy do posłuchania!

Od najbliższego tygodnia na naszym kanale będziemy dużo aktywniejsi, szczególnie, że w piątek startuje nasza nowa seria. Więcej informacji już wkrótce.