han solo gwiezdne wojny historie | han solo trailer

han solo gwiezdne wojny historie | han solo trailer

Han Solo Gwiezdne Wojny historie – pierwszy zwiastun! Han Solo trailer

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie! Najnowsza produkcja Lucasfilm wzbudziła wiele wątpliowści wśród fanów Star Wars. Jednak czy zostaną one rozwiane po zwiastunie Han Solo Gwiezdne Wojny historie? Zobacz Han Solo trailer!

Przez ostatnie miesiące fani Gwiezdnych Wojen byli zaniepokojeni o drugi film nienależący do głównej sagi. Z planu filmowego docierały plotki o licznych problemach z produkcją. Najwięcej kontrowersji wzbudzali reżyserzy Phil Lord oraz Chris Miller, którzy niekoniecznie trzymali się scenariusza Lawrence’a i Jona Kasdanów. Ostatecznie z powodu napiętej relacji pomiędzy twórcami a producentami, Lucasilm zdecydował się usunąć reżyserów od projektu. Na ich miejsce wskoczył Ron Howard, który ponoć nakręcił aż 80% filmu Han Solo Gwiezdne Wojny historie od nowa.

Do fanów docierały plotki o niskim poziomie aktorstwa Aldena Ehrenreicha, jednak te rewelacje należało traktować z przymrużeniem oka.

Obawy o film budził również brak kampani promocyjnej Han Solo Gwiezdne Wojny historie. W oczach widzów wyglądało to tak jakby cały projekt znajdował się taraptach, a Lucasfilm bał się zaprezentować efektów swojej pracy. Pojawiały się i głosy mówiące, iż wróży to przesunięciem premiery z maja na grudzień. Tak jednak się nie stało, a spin-off o Hanie Solo będzie mieć swoją polską premierę już 25 maja!

Han Solo trailer

Nie da się ukryć, że po obejrzeniu zwiastuna czuć pewną ulgę, a w internecie nie brakuje entuzjastycznych komentarzy fanów.

W obsadzie znajdują się: Alden Ehrenreich, Donald Glover, Emilia Clarke, Woody Harrelson, Paul Bettany, Phoebe Waller-Bridge oraz Joonas Suotamo.

Kulturalna Planeta o Hanie Solo

Zapraszamy do wpadnięcia na nasz kanał YouTube, na którym ostatnio rozmawialiśmy o filmie Han Solo Gwiezdne Wojny historie.