han solo film tytuł

Znamy tytuł spin-offa o Hanie Solo!

Nikogo chyba nie powinien ten tytuł zaskoczyć…

Han Solo film tytuł

W krótkim filmiku na oficjalnym Twitterze Rona Howarda, reżyser spin-offa o Hanie Solo wreszcie wyjawił tytuł filmu. W maju 2018 roku wybierzemy się do kina na… chwilowy suspens – Solo: A Star Wars Story albo, jak pewnie zostanie przetłumaczone to na język polski – Solo. Gwiezdne wojny – historie.

Nie mam pojęcia, dlaczego Lucasfilm już wcześniej nie wyjawiło oficjalnego tytułu filmu, skoro był on taki oczywisty. Chyba każdy fan Gwiezdnych Wojen spodziewał się, że nazywa nadchodzącego spin-offa będzie składała się z nazwiska najpopularniejszego przemytnika Galaktyki.

Prace na planie filmu Solo zostały już zakończone. Przez cały proces nagrywania Ron Howard (odkąd został reżyserem) dzielił się z fanami na portalach społecznościowych zdjęciami z planu. Chociażby dwa dni temu przez Twittera Howard zapowiedział pojawienie się Taga i Binka, kultowych postaci z komiksów w Solo: A Star Wars Story.

Na srebrnym ekranie 25 maja 2018 roku ujrzymy m.in. Aldena Ehrenreicha (Han Solo), Donalda Glovera (Lando Calrissian), Joonasa Suotamo (Chewbacca), Emilię Clarke, Thandie Newton, Woody’ego Harrelsona, Clinta Howarda, Phoebe Waller-Bridge i Paula Bettany’ego

Co sądzicie o tytule filmu? Czy wolelibyście, gdyby brzmiał on bardziej… enigmatycznie? Piszcie w komentarzach! 🙂