han solo darth vader

Aktor Dartha Vadera dołączył do obsady filmu o Hanie Solo!

Czy ujrzymy postać Dartha Vadera w solowym filmie o Hanie Solo?

Han Solo Darth Vader

Spencer Wilding, aktor, który założył pancerz Dartha Vadera w Łotrze 1, dołączył do obsady spin-offu o Hanie Solo. Wilding miał być gościem na Fandom Fest Convention, ale musiał z tego zrezygnować. Konwent będzie miał miejsce od 28 do 30 lipca, a aktor będzie wtedy niedostępny.

Organizatorzy tej imprezy na swojej stronie napisali, że „Spencer Wilding nie będzie mógł się u nas pojawić, jako że będzie nagrywał najnowszy film w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Spencer przyjedzie do nas za rok„.

Obecnie trwa proces kręcenia filmu o Hanie Solo, więc łatwo wyciągnąć wnioski, że Spencer Wilding wcieli się tam znów w Dartha Vadera. Trzeba mieć jednak na uwadze, że aktor może zagrać tam kogoś zupełnie innego.

Czy znów chciałbym zobaczyć Vadera?

Występ Sitha w Rogue One. A Star Wars Story był absolutnie fantastyczny. Od zawsze marzyłem, by w nowszym filmie Gwiezdnych Wojen pojawiła się scena, w której Darth Vader, korzystając z miecza świetlnego i Mocy, pokonuje rebeliantów. W Oryginalnej Trylogii walki bardzo się zestarzały i wyglądają teraz po prostu… słabo.

Pojawienie się Vadera w Łotrze 1 nie było tylko zwykłym fan service, ale miało też sens fabularny. Po wykradnięciu planów Gwiazdy Śmierci, Sith własnoręcznie miał się zająć ich odzyskaniem.

Prawdopodobny wątek Dartha Vadera w filmie o Hanie Solo jest dla mnie zupełnie zbędny. Wciskanie tej postaci do każdego możliwego spin-offu nie będzie czymś dobrym. Potrafię sobie wyobrazić, że po kilku takich filmach fani czuliby przesyt tego genialnego bohatera.

Oby Spencer Wilding zagrał tam kogoś innego.

Od czerwca wiemy, że film o Hanie Solo zmaga się z wielkimi problemami. Pod koniec zdjęć zarządcy Lucasfilm wyrzucili reżyserów Phila Lorda i Christophera Millera z powodu różnic twórczych. Po dwóch dniach od tej sytuacji zapowiedziano, że Ron Howard postara się wyreżyserować ten film.

Nie jestem specjalnym fanem pomysłu tworzenia solowego filmu o Hanie Solo. Uważam, że występ Harrisona Forda w Przebudzeniu Mocy godnie zakończył historię tego bohatera. Koniecznie przeczytajcie tekst k-paxa, w którym pisze, jakie opowieści z uniwersum Gwiezdnych Wojen, chciałby zobaczyć na wielkim ekranie.

Han Solo jeszcze w trzech filmach? Co to może oznaczać?

Źródło: epicsteam.com