Gry, na które czekamy – styczeń/luty 2015

 Wydatki gracza jesienią każdego roku są wyjątkowo duże. Musimy kupować nowe tytuły, aby później nie mieć zaległości. O dziwo coś takiego dzieje się na początku 2015 roku. Możemy spodziewać się masy świetnych tytułów. Na jakie ja czekam? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Heroes of Might & Magic III HD Edition (PC)
 
Jedna z lepszych strategii turowych wydana na nowo. W HD Edition odnowiona zostanie szata graficzna, będzie wyróżniała się przygotowaniem na duże rozdzielczości, nowymi systemami operacyjnymi oraz zmodernizowanymi funkcjami sieciowymi. Najbardziej jednak cieszy mnie fakt wejścia Herosów III na Steam. Myślę, że pomoże to społeczności tejże gry. Smuci brak dodatków.
Premiera: 29.01.2015 r.
 
 
 
 
 
 
 

Dying Light (PC, PS4, XONE)
 
Gra akcji z otwartym światem w klimatach survival horroru, która łączy rozwiązania Mirror’s Edge i Dead Island. Rozgrywka prezentuje się świetnie, gdyż jest szybka 
i dynamiczna. Mam nadzieję, że dobrze będzie sprawdzał się co-op, z którego filmik możecie zobaczyć TU. Warto zaznaczyć, że jest to polska gra.
Premiera: 30.01.2015 r.
 
Life is Strange (PC, PS3, PS4, X360, XONE)
 
Epizodyczna gra przygodowa, o bohaterce, która odkrywa w sobie moc podróżowania w czasie, z której korzysta by rozwiązać zagadkę zaginięcia koleżanki ze studiów. Co będzie ciekawego w tej pozycji? Na pewno możliwość podróży w czasie, kiedy gracz zechce. To znaczy, że jak coś chcemy zmienić w naszej historii, możemy cofnąć się w czasie i rozegrać dany etap gry na inny sposób.
Premiera: 30.01.2015 r.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Evolve (PC, PS4, XONE)
 
Sieciowy FPS od twórców Left4Dead 2, który również kładzie nacisk na kooperację. Gracze dzielą się na dwie drużyny. Czterej gracze wcielają się w łowców, którzy muszą zabić bestię, która w czasie rozgrywki ewoluuje. Jeden gracz zostaje, wcześniej wspomnianą, bestią. Brzmi intrygująco!
Premiera: 10.02.2015 r.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
The Order: 1886 (PS4)
 
Debiut studia Ready at Dawn na konsolę PlayStation 4. Fabuła gry osadzona jest w Londynie, w epoce Wiktoriańskiej. Akcja utrzymana będzie w klimacie steampunkowym. Setki lat przed początkiem gry niektórzy ludzie zaczynają przechodzić mutacje i zmieniać się w potwory. Wybuchła między nimi, a ludźmi wojna. Ludzi miał ochronić Zakon, wzorowany na Rycerzach Okrągłego Stołu. Uwielbiam steampunk w każdej postaci. Książce, filmie, grze. Lecz jest go zdecydowanie za mało. Dlatego nie mogę doczekać się tej gry.
Premiera: 20.02.2015 r.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Book of Unwritten Tales 2 (PC) 
 
Niedawno przeglądałem premiery gier. Nagle zobaczyłem tę grę. Uwielbiałem poprzednią część. Była to prześmieszna przygodówka point-and-click, parodiująca inne gry, filmy. Kontynuacja będzie opierała się na tych samych mechanikach, a protagonistami będzie poznana wcześniej grupa bohaterów. Jeśli ktoś nie grał w „jedynkę” to serdecznie polecam. Jedna z lepszych gier przygodowych na rynku.
Premiera: 20.02.2015 r.