Gra o tron sezon 7 zwiastun

Zima nadeszła w nowym trailerze! Gra o tron sezon 7 zwiastun!

Czekacie na nowy sezon Gry o tron? Koniecznie zobaczcie nowy zwiastun serialu!

Gra o tron sezon 7 zwiastun

Wideo, które promuje nowy sezon serialu HBO, nosi tytuł Długi Marsz. Zwiastun prezentuje trzech potencjalnych władców Westeros.

Nasze oczy mogą nacieszyć się widokiem Cersei Lannister w Czerwonej Twierdzy, Daenerys Targaryen w nieznanym miejscu (być może w Smoczej Skale) oraz Jona Snowa w Winterfell. Trailer kończy się ujęciem na Króla Nocy. W tle zwiastuna przygrywa piosenka Sit Down angielskiego zespołu James.

Serial powróci do HBO 16 lipca 2017 roku. Wcześniejsze sezony Gry o tron zwykle debiutowały w kwietniu, więc dziwić może późniejsza data premiery kolejnego rozdziału historii. Zmiana miesiąca debiutu siódmego sezonu wywołana jest warunkami atmosferycznymi. Producenci Gry o tron, David Benioff i D.B. Weiss wytłumaczyli na łamach Variety, czemu dane nam będzie zobaczyć nowy sezon tak późno. „(…) zaczynamy nagrywać trochę później, bo na końcu szóstego sezonu „przyszła zima”, a to znaczy, że słoneczna pogoda nie będzie nam za bardzo służyła. Z tego powodu przesunęliśmy wszystko do przodu, żebyśmy otrzymali trochę szarej pogody nawet w najbardziej słonecznych miejscach, w których kręciliśmy.

Siódmy sezon będzie liczył tylko siedem epizodów. Za rok czeka nas finał tej historii podzielony na sześć odcinków. Każdy z poprzednich sezonów miał aż dziesięć odcinków. Im bliżej końca Gry o tron tym zwiększa się też koszt produkcji serialu, więc nic dziwnego, że w sumie zostało nam tylko trzynaście epizodów do zakończenia.

Zaczynacie się już nakręcać na siódmy sezon Gry o tron czy jeszcze dla Was za wcześnie? 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=JxWfvtnHtS0