Gorillaz w Polsce

Gorillaz w Polsce! Koncerty w Warszawie oraz Katowicach!

Koncert animowanego zespołu Gorillaz to bez wiątpienia mokry sen polskich fanów projektu stworzonego przez Damona Albarna i Jemiego Hewletta. Marzenie nareszcie ziściło się. Gorillaz w Polsce już wkrótce!

Gorillaz w Polsce!

Dzisiaj T-Mobile Electronic Beats ogłosiło, że w czerwcu Gorillaz zagrają minitour po Europie. Murdoc, Noodle, Russel i 2D pojawią się w Niemczech, na Węgrzech oraz w Polsce. Co więcej, zespół ugościmy aż dwa razy. 14 czerwca wystąpią w Warszawie, a cztery dni później w Katowicach. Na razie nie ujawniono więcej szczegółów, w tym ceny biletów, na temat koncertów.

Te dwa dni zapowiadają się miodnie nie tylko dlatego, że po raz pierwszy będzie nam dane zobaczyć Gorillaz na żywo w Polsce. Będziemy się przecież bawili przy dźwiękach krążka Humanz,  który zapowiada się bardzo energiczny i szybki album, w sam raz na koncert.

Wywiad z członkami Gorillaz

Ta rewelacja nie jest jedynym dzisiejszym ważnym wydarzeniem związanym z Gorillaz. Przeprowadzono dziś też wywiad z dwoma członkami grupy – Murdoc’em i 2D (Tak, poruszono temat T H E B A T H). Jak to możliwie, że mogliśmy zobaczyć ich na żywo odpowiadających na pytania widzów? Technologia lubi zaskakiwać 😉