God of War w 2018

God of War w 2018 roku – tak twierdzi aktor wcielający się w Kratosa

Kolejna odsłona God of War najwyraźniej będzie miała swoją premierę dopiero w 2018 roku.

God of War w 2018 

Reboot God of War został oficjalnie zapowiedziany na E3 2016. Otrzymaliśmy wtedy długi gameplay z gry, pokazujący, że ta odsłona uderzy w trochę inny ton niż jej poprzednicy. Sony nie ujawniło wtedy daty premiery.

Wiele osób spodziewało się, że nowy God of War ukaże się w 2017 roku. Było to całkiem słuszne założenie, biorąc pod uwagę, że wcześniej pokazany zapis z rozgrywki sugerował, że produkcja jest już na wysokim poziomie zaawansowania.

Oczekiwaliśmy, że dokładna data premiery zostanie ujawniona na E3 2017 w następnym miesiącu, ale ktoś ubiegł te prawdopodobne plany Sony.

Tym „ktosiem” okazał się aktor Christopher Judge, który podkłada w tej części głos Kratosowi. Judge zwyczajnie w świecie w swoim opisie na Twitterze napisał, że zagra głównego bohatera God of War z dopiskiem „2018”.

Wcześniej Christopher Judge pisał, że gra wyjdzie w 2017 roku. Zmiana na 2018 została przeprowadzona niedawno.

Oczywiście powinniśmy potraktować tę informację z przymrużeniem oka, dopóki Sony tego nie potwierdzi.

Poniżej zapraszamy Was do obejrzenia tego genialnego gameplaya. Podoba Wam się, jak prezentuje się God of War w tej odsłonie? 🙂

God of War wyjdzie ekskluzywnie na konsolę PlayStation 4. Wcześniejsze części serii ukazywały się na PS2, PSP, PS3 i PS Vita.