Far Cry 5 zwiastun

Far Cry 5 zwiastun już dostępny!

Ufaj. Módl się. Bądź posłuszny.


Ubisoft wypuściło dzisiaj do sieci pierwsze trailery Far Cry 5. Dostaliśmy przede wszystkim główny 2-minutowy zwiastun, a wraz z nim kilka pomniejszych, które prezentują bohaterów tego świata. Obejrzyjcie je poniżej!

Poznaliśmy też informacje o gameplayu gry. Cała kampania będzie mogła być rozegrana w trybie kooperacyjnym i po raz pierwszy w historii serii będziemy mogli sami stworzyć swojego bohatera. Główny antagonista Far Cry 5, Joseph, to fanatyk religijny, tworzący swoją własną sektę. Gracz będzie miał za zadanie aresztować Josepha i jego wyznawców.

24 maja została wypuszczona pierwsza grafika, na której widnieli złoczyńcy tej produkcji. 

Ubisoft zabiera nas na wycieczkę do południowych Stanów Zjednoczonych Ameryki, fikcyjnego Hope CountyWcześniej pisaliśmy, że nowy Far Cry może być osadzony na Dzikim Zachodzie, bazując na pewnej bardzo specyficznej informacji. Umiejscowienie gry nie do końca się potwierdziło, choć pewne elementy są jak najbardziej spójne ze wcześniejszym newsem.

Jak informują nas zwiastuny – Far Cry 5 zadebiutuje 27 lutego 2018 roku na komputerach osobistych z systemem Windows, PlayStation 4 oraz Xbox One. Gracze mają możliwość wybierać z trzech wersji gry – standardowej, Deluxe Edition oraz Gold Edition.

Więcej informacji o Far Cry 5 będziemy mogli usłyszeć na E3 2017. Konferencja Ubisoftu zaplanowana jest na 12 czerwca o 22:00. Na pewno zobaczymy też wtedy gameplay produkcji.

[supsystic-gallery id=’18’]

źródło: vg247.com