Far Cry 5 grafika promocyjna już w sieci!

Nowo udostępniona grafika z piątej części Far Cry’a pokazuje bohaterów gry.

Oficjalny przedstawienie Far Cry 5 nastąpi 26 maja 2017 roku, ale Ubisoft już dzisiaj wypuściło do sieci art z produkcji.

Grafika prezentuje kilku brodatych mężczyzn, jedną kobietę, psa oraz związanego mężczyznę z napisem „grzesznik”, widniejącym na jego plecach. Stół pokryty jest flagą Stanów Zjednoczonych Ameryki. Postać w centrum arta, która zdaje się być głównym antagonistą, siedzi z rozłożonymi rękoma w geście modlitwy oraz czyta księgę, zapewne Biblię. Na wyciągnięcie ręki ma kieliszek oraz chleb.

Może to sugerować nam, że Far Cry 5 zajmie się tematem ekstremizmu religijnego. Jeśli te słowa się potwierdzą, to może być to bardzo odważny ruch. Przeniesienie Far Cry’a do fanatycznej części Ameryki, może być świetnym krokiem dla tej serii gier wideo.

Wcześniej pisaliśmy, że nowy Far Cry może być osadzony na Dzikim Zachodzie, bazując na pewnej bardzo specyficznej informacji. Umiejscowienie gry nie do końca się potwierdziło, choć pewne elementy są jak najbardziej spójne ze wcześniejszym newsem.

Far Cry 5 grafika

Piszcie w komentarzach, jakie są Wasze odczucia, co do miejsca akcji nowej części gry z serii Far Cry. Co myślicie o motywie fanatyzmu religijnego? Pasuje Wam osadzenie produkcji w Stanach Zjednoczonych? Miejmy nadzieję, że ten świat będzie bardziej zróżnicowany, niż tamten z czwartej odsłony 😉