ESTHER Want It All

Esther Want It All nowy singiel i video

Jeśli lubicie miks elektronicznych dźwięków z soczystymi gitarami, to nowe nagranie ESTHER na długo zagości w waszych słuchawkach. Brytyjski kwartet z Kent udostępnił teledysk Want It All.


ESTHER powstała z przekształcenia grupy Audioshock, która kilka lat temu gościła w naszym kraju. Ze starego składu zostali Jack Kinden i Max Minus. Do zespołu dołączyli Arron Moss i Ross Standen. Wspólnie zarejstrowali materiał na pierwszą EP-kę Overthrone, która ukazała się jeszcze w ubiegłym roku.

Najnowszy singiel grupy Want It All przynosi sporą porcję przebojowych riffów. Jak mówi Jack: Nowe nagranie to pierwsze efekty naszej pracy w studio. Brzmienie grupy stało się nieco ciemniejsze i mocniejsze.

Grupa planuje wypuścić w tym roku kilka nowych nagrań, które będą wizytówką nowego otwarcia muzycznego. To nad czym teraz pracujemy – kontynuuje Jack – nie będzie stylistycznie odbiegać od Want It All. W studio jest dobra energia, co udziela się naszym nowym kompozycjom. Chcemy też sprawdzić, jak działają nowe kawałki podczas koncertów, które powoli szykujemy. Mamy nadzieję zobaczyć się znowu w Polsce, wasza publiczność jest pozytywnie szalona.

Na koniec pozdrowienia ze studia od Jacka i ekipy ESTHER

ESTHER

ESTHER Facebook
ESTHER Instagram