Emma Watson opowiada o nagrywaniu Pięknej i Bestii i Harry’ego Pottera u Jimmy’ego Kimmela

Ostatnim gościem Jimmy’ego Kimmela była Emma Watson. Urywki z rozmowy możecie zobaczyć w tym poście!

Emma Watson Piękna i Bestia

W urywkach programu na YouTube możemy posłuchać o nagrywaniu sceny z Pięknej i Bestii, podczas której Emma musiała przyjąć na twarz rzut śnieżką. Goszcząc w swoim programie Emmę Watson nie można było się nie zapytać o Harry’ego Pottera. Aktorka opowiada również o swojej akcji ukrywania książek w miejscach publicznych.

Kilka dni temu wybuchła afera związana z Piękną i Bestią. Reżyser Bill Condon poinformował świat o tym, że w filmie pojawi się homoseksualna postać – Le Fou. Będzie to pierwszy gej w filmie Disneya. Spekulowano, że przez to Piękna i Bestia nie zostanie wyświetlana w rosyjskich kinach, jednak od dzisiaj wiemy, że po prostu będzie oceniana, jako film dla dorosłych.

Pisząc w listopadzie o pierwszym zwiastunie filmu, przytoczyliśmy słowa Emmy Watson o tym, jak unowocześniła swoją bohaterkę: „Na początku zdecydowanie miałam problemy ze scenariuszem. Próbowaliśmy zmienić niektóre rzeczy, by Bella była bardziej aktywna i miała większą kontrolę nad swoim przeznaczeniem. W animacji, to jej ojciec jest wynalazcą, a my sprawiliśmy, że to Bella potrafi tworzyć. Napisaliśmy całą przedakcję dla niej, która mówi o tym, że bohaterka wynalazła coś podobnego do pralki, przez co zamiast robić pranie, może wykorzystać ten czas do czytania.

Premiera filmu nastąpi 17 marca 2017 roku.