Dominic Buczkowski – Young Stadium Club przedstawia swoją 10 z 2013 cz.1

Kolejny gość w naszym kąciku zwierzeń. Dominic Buczkowski z zespołu Young Stadiu Club przedstawia swoje ulubione kawałki z 2013 roku.

Łódzka grupa Young Stadium Club ma ma swoim koncie dwa minialbumy. Waiting For The Light EP i opublikowaną ostatnio Radio Edit EP. Początkowo funkcjonowali jako duet Maciek i Dominic. Ostatnio ekipa powiększyła się o Chrisa, Jana i Filipa. Zobaczcie ich pierwszy teledysk do piosenki Waiting For The Light.

Dominic zgodził się opowiedzieć o swoich muzycznych fascynacjach minionego roku.

Cześć!
Bardzo się cieszę że moge tu dla Was napisać, i pokazać swoje muzyczne orgazmy 2013.
Jak zapytał mnie Bisior czy nie chciałbym przedstawić tu swojej najlepszej dziesiątki, to złapałem się za głowę. Wiedziałem, że będzie wielki problem by te wszystkie setki zajebistych piosenek ścisnąć do „najlepszej” 10. Wiadomo przecież, że muzyka to nie rywalizacja, dlatego też rozrzuce je w kolejności alfabetycznej.

Bombay Bicycle ClubCarry Me
Ten numer mnie po prostu rozwalił. Nowoczesna produkcja, przyszłościowe granie.
Wiem, że „Carry Me” zostanie u mnie w głowie na bardzo długo.

Chloe HowlRumour
W głosie Chloe Howl zakochałem się od pierwszego przesłuchu. Ta hardkorowo zdolna 19latka wypuściła w świat swój debiutancki numer. Od tamtego momentu bardzo szybko brnie na szczyt.

CoastsOceans
Ten kawałek zaczął mój rok 2013. Wrzucam go, bo wyzwala we mnie niesamowite emocje.
Polecam wszystkim!

ColdplayAtlas
Tej pozycji przedstawiać nikomu nie będę, bo aż głupio nie znać. Atlas trzeba słuchać samemu, przy zgaszonym świetle, leżąc w łóżku, z głośno rozkręconymi słuchawkami!

Delta SpiritCalifornia
Uwielbiam takie przestrzenne kawałki, tym bardziej klimat który totalnie uwalnia człowieka od wszystkiego co złe do okoła. Przeprowadźcie się na 4 minuty do Kalifornii

część druga już jutro …