Nie tak szybko (Despacito PARODIA) | Na Pełnej, Despacito (Powoli) - Cover by Oktawian - Polska Wersja, Despacito Top 10 po polsku

Najlepsze polskie covery – Despacito po polsku TOP 10 czyli koniec lata!

Zakochaliście się w Despacito? Szalone ruchy bioder Luisa Fonti doprowadzają was do ekstazy? Może stoicie po drugiej stronie barykady i na pierwsze takty Despacito macie odruch wymiotny? Nie ważne jak podchodzicie to tego zdumiewającego nagrania, my pokażemy wam, że można kochać je i nie cierpieć jednocześnie. Despacito Top 10 po polsku.

Yotube w tym roku eksplodował dzięki przebojowi Luisa Fonsi – Despacito ft. Daddy Yankee. Ponad trzy i pól miliarda odtworzeń, jednym słowem świat zwariował, a piosenkę usłyszał chociaż raz każdy na ziemi. Jak to bywa jedni zakochali się w kilku prostych dźwiękach Despacito, inni stali się zagorzałymi przeciwnikami.

Despacito Top 10 po polsku

Szalona popularność jest za tym dziełem fanów i antagonistów, nic w końcu tak nie podkręca zainteresowania niż polaryzacja uczuć i odczuć. Za niespotykanym sukcesem sieciowym i sprzedażowym stoi również spory sukces finansowy, co od razu stało się powodem powstawania wszelkiej maści coverówi parodii. Youtube roi się od przeróbek Despacito. Jedne powstały z miłości, inne dla beki. Oto krótki, subiektywny przewodnik po polskich coverach wszech-hitu wakacji 2017. Kolejność jest przypadkowa, wszystkie mają w końcu niezaprzeczalny urok… Prawda?

1. Despacito (Powoli) – Cover by Oktawian – Polska Wersja.

Wersja zaangażowana. Od początku widać i czuć, że Oktawian jest w piosence, jest tą piosenką, jest lirycznym Luisem. Specyficzną barwę głosu udanie rekompensuje doskonała sylwetka młodego wykonawcy. Zachodzi podejrzenie, że większość wyświetleń odbyła się z wyciszonym głosem. Chociaż możemy się mylić. 🙂

2. Nie tak szybko (Despacito PARODIA) | Na Pełnej.

Z jajem i na pełnej. Kreatywna wersja od ekipy Na Pełnej. Dobry, głęboki tekst, który już wkrótce może, a nawet powinien być tematem maturalnych wypracowań. Uderza naturalność przekazu i pisk opon Poloneza. Jednym słowem łapki w górę! Meksykański mustasz i podkoszulek murarski czyli popularna żonobijka zawsze robi robotę.

3. Despacito Po Polsku (Powoli) – Cover by Kinga & Kacper Banasiak – Polska Wersja

Mamo będę nową Gosią Andrzejewicz. Kolejna odsłona coveru zaangażowanego. Kinga jest pochłonięta odkrywaniem piękna swojego głosu. Niestety wydaje się, że bez wzajemności. W nagraniu brak walorów fitness & gym, pojawiają się jednak elementy hairdressingu i epicka walka z opadającym kosmykiem. Nie doczekaliśmy do refrenu, więc o bohaterze drugiego planu nie możemy nic więcej napisać.

4.WIEŚKA TICO (DESPACITO PARODIA- Luis Fonsi) || Kabaret Czwarta Fala Łukasz Sienicki & Artur Telus

Kolejna beka z Despacito i znów w samochodowym otoczeniu. Idealną wersją byłby mush-up z Na pełnej. Duży plus za kebab w sreberku i sentymentalną podróż do początków polskiej demokracji samochodowej. Trzymamy kciuki, aby klip był inspiracją dla Kasabian* do ich kolejnej video produkcji.

5. Despacito – polska wersja „Siedź tu cicho”

Wersja edukacyjno – ekumeniczna. Zgodnie z treścią nie hejtujemy, bo chociaż głos przyjemny, to cel tyle szlachetny i szczytny, co utopijny. Nagranie będzie w przyszłości prezentowane internetowym trollom w Guantanamo.

ps. duży plus za naturalność.

6. Powolutku czyli Despacito po polsku według Google Translator feat. Snowman & Bisior

Swobodny i spontaniczny wykon Snowmana w studio Radia MUZO.FM. Urzeka elegancki brak przygotowania i pląsy radiowego didżeja Bisiora. Jest niczym niechciane dziecko Rudi Schubertha i Demisa Roussosa. Warto zwrócić uwagę na stoickie opanowanie Michała Kowalonka. Jest jak Mahatma Gandhi piosenki i Martin Luther King gitary. Pozostali muzycy skryli swój nastrój pod okularami. Utwór niezbyt popularny o czym świadczy żenująca ilość wyświetleń.

7. Z pozdrowieniem dla duchowych pielgrzymów – Despacito

Ciężko coś napisać. Jednym słowem Hesus Fonti In Da Haus Pod Strzechą, a nie tylko nogi bolą w tej muzycznej wędrówce. Krótka jest droga między Sacrum, a Sexum.

8. GŁUPIA PIPO [remix DESPACITO] – HIT LATA 2017

Kolejna radióweczka tym razem z Rmf Maxxx. Chociaż w tekście o Łebie, to bardziej pasuje do Mielna. Warstwa wizualna bardzo zachowawcza, żeby nie powiedzieć „kręć klip nie udawaj”.  Maciek Rock i ten mniej znany Irek Jakubek wyginają swoje wychudzone ciała jak mogą, a mogą to wyginają. Sopran Babki Babiny otrzymuje wysokie noty, pomimo kantowania narty przy telemarku.

9. DESPACITO FIDGET SPINNER PARODIA PO POLSKU

Oj kręćcie i nie śpiewajcie czyli nie kochamy fidget spinnera ale podepniemy się pod trend. Liczyliśmy na jakieś triki w drugiej minucie i dupa.

10. SexMasterka ft. Luis Fonsi – DESPACITO ft. Daddy Yankee Remix

Królewna jest tylko jedna. Różowa wieś na autotunie, czyli miało być zabawnie, a wyszło jak zawsze „zajebiście i  celebrycko”, jesteś zwycięzcą. Trudno w tym wypadku pisać o czymkolwiek, cokolwiek to i tak za dużo.

 

*Kasabian to taki zespół z Wielkiej Brytanii, konkretnie z Anglii, czyli z Leicester. Niestety nie coverują Louisa Fonti, a nagrywają własne kawałki. Kiedyś nagrali taki o samochodzie, konkretnie o Fiacie 126 P. Powinni za to dostać polskie obywatelstwo.

Despacito (Powoli) – Cover by Oktawian – Polska Wersja, Despacito Top 10 po polsku, Nie tak szybko (Despacito PARODIA) | Na Pełnej