bushes of love

Bad Lip Reading – Bushes Of Love pokochacie to

Obi Wan Kenobi śpiewa. Luke Skywalker rapuje, a R2D2 pojawia się w chórkach. To możliwe na planecie Bad Lip Reading.

Być może słyszeliście o Bad Lip Reading. Tajemniczy producent z Texasu, który jak sam o sobie mówi, zajmuje się wkładaniem słów w usta innych. Od kilku dni nie mogę uwolnić się od jego Bushes Of Love.

Bad Lip Reading rozpoczął swoją przygodę z wkładaniem słów w usta innych od przeróbki Rebecci Black i jej muzycznego koszmaru Friday. Powstała zgrabna kompozycja Gang Fight. Potem to już poleciało z górki. Kolejne muzyczne przeróbki, zabawa z ustami polityków i parodie filmów sprawiły, że do dziś kanał Bad Lip Reading subskrybuje ponad pięć milionów ludzi, a kolejne filmiki zdobywają uznanie w sieci.

Co charakterystyczne Bad Lip Reading sam wymyśla swoje nagrania, które czasem bliskie są oryginału i zgrabnie wskakują w głowę. Bushes Of Love jest tego doskonałym przykładem, nie bez powodu w komentarzach pod filmem znajdziecie wpisy, że to najlepsza piosenka ostatnich miesięcy.

Podczas przeszukiwań kanału BLR natrafiłem na zgrabną propozycję od Coldplay. Nigdy nie wiedziałem, że wydali tak dobrego singla, jak YETI 🙂

Fani Gwiezdnych wojen znajdą na kanale jeszcze kilka kompozycji nawiązujących do tego filmu, mnie przypadł do gustu tańczący i śpiewający Yoda.