bler tom 7 nieistnienie bler komiks

Bler tom 7 Nieistnienie już wkrótce! – okładka i opis

Sprawdźcie opis oraz okładkę siódmego tomu Blera. Najnowszy komiks o Blerze zapowiada się niezwykle tajemniczo. Bler tom 7 Nieistnienie już wkrótce!

Bler tom 7 Nieistnienie | Bler komiks

W ubiegłym roku cieszyliśmy oczy szóstą odsłoną przygód Blera, która ukazała się pod naszym patronatem. Tymczasem już we wrześniu w nasze ręcę trafi kontynuacja przygód Blera oraz Laury

W kolejnym, siódmym tomie serii nad Blerem i Laurą znów zbierają się ciemne chmury. Zdawałoby się, że w tych wspaniałych czasach, pierwszej dekadzie XXI wieku czeka ich już tylko nudna egzystencja skupiona na czerpaniu drobnych radości ze spraw dnia codziennego, a największym kłopotem może być jedynie zepsuty samochód lub wezwanie do urzędu skarbowego. Nic podobnego. Najwyraźniej coś takiego jak superbohaterska emerytura nie istnieje, a brak mocy nie wystarczy, żeby zasłużyć na odrobinę odpoczynku i świętego spokoju. Za sprawą splotu nieszczęśliwych wydarzeń bohaterowie tracą wszystko i trafiają w wir przygody. Gdzieś w cieniu czai się nowy, bezwzględny przeciwnik i pociąga za wszystkie sznurki. Żeby zwyciężyć trzeba wpierw odkryć kim lub czym jest i uniknąć ostatecznego wymazania z rzeczywistości. Czy bohaterom wystarczy sił i determinacji, żeby doprowadzić sprawę do końca? Jak możliwe jest odzyskanie utraconego życia? Bler będzie musiał na nowo odkryć swoje prawdziwe powołanie. Jeśli zdecyduje się na poświęcenie, wkroczy na ścieżkę, z której nie będzie już powrotu.

Na stronie wspieram.to trwa kampania crowdfundingowa Bler: Nieistnienie. Wspomóżcie Rafała Szłapę wpłacając pieniądze, przy okazji zbierając różne nagrody.

bler tom 7 nieistnienie bler komiks

Jeśli słyszysz o Blerze po raz pierwszy to koniecznie sprawdź 5 powodlów, dla których warto przeczytać tę serię. Koniecznie przeczytaj również pierwszy tom, który dostępny jest za darmo!