Bler 6 Psie Imperium konkurs

Wygraj komiks Bler 6 Psie Imperium Konkurs!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj komiks Bler 6 Psie Imperium!

Bler 6 Psie Imperium konkurs

Do rozdania mamy cztery ezgemplarze najnowszego tomu komiksu Bler, czyli Psie Imperium. W albumie dla zwycięzcy, który zajmie pierwsze miejsce, czeka autograf wraz z rysunkiem autora, Rafała Szłapy. To jednak nie wszystko! Spośród wszystkich osób, które wezmą udział w konkursie wylosujemy jednego szczęściarza, który zgarnie komiks Bler tom 3 – Ostatni wyczyn (wydanie drugie).

Zadanie konkursowe jest proste, jednak wymaga trochę kreatywności! Jak dobrze wiemy w Bler 6. Psie Imperium akcja komiksu została przeniesiona do Katowic. W takim razie napiszcie w kilku zdaniach jakie inne miasto (nie musi być w Polsce) chcielibyście by zostało odwiedzone przez tytułowego bohatera.

Swoją odpowiedź możecie napisać w komentarzach pod tym postem, wysłać do nas przez formularz kontaktowy lub prosto na maila redakcja[znaczek]kulturalnaplaneta.pl

Macie czas do niedzieli, 1 października bieżącego roku do północy 🙂

Biorąc udział w naszym konkursie wyrażasz również zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych umieszczonych w zgłoszeniu (adres e-mail), w zakresie prowadzenia i realizacji konkursu.

Bler tom 6 Psie Imperium – recenzja