Blade Runner 2049 zwiastun

Zjawiskowy zwiastun Blade Runner 2049 już jest!

Chwilę temu Warner Bros. wypuściło oficjalny zwiastun Blade Runner 2049. Jest na co czekać!

Blade Runner 2049 zwiastun

Denis Villeneuve, znany przede wszystkim z Sicario czy z Nowego początku, podjął się wyzwania wyreżyserowania kontynuacji jednego z najbardziej kultowych filmów wszech czasów. Łowca androidów, bo o nim mowa, był dziełem Ridleya Scotta z 1982 roku, zainspirowanym książką Czy androidy śnią o elektrycznych owcach? autorstwa Philipa K. Dicka.

Blade Runner 2049 przeniesie nas trzydzieści lat w przyszłość od poprzedniej części. Oficer policji Los Angeles, nazwany lakonicznie K (w tej roli Ryan Gosling) znajduje ukrywaną przez lata informację, która może pogrążyć resztki społeczeństwa w chaosie. Trop prowadzi go do dawno zaginionego łowcy androidów, Ricka Deckarda (Harrison Ford).

Dave Bautista, którego możemy zobaczyć na poniższym trailerze, powiedział dla ABC CBN News poruszył lekko kontrowersyjną i ciekawą sprawę, „Myślę, że ten film będzie… co bardzo trudno powiedzieć, bo wiem, że ludzie będą mieć do mnie o to żal… Myślę, że ten film będzie lepszy niż pierwsza część.”

Mówię to dlatego, bo sądzę, że scenariusz jest lepszy, głębszy. Sądzę, że to jest lepsza historia, opowiedziana w lepszy sposób i odpowiada na wiele pytań. Ten film zapowiada się świetnie.”

Wizualnie powrócicie do tamtego świata. Deckard zostanie Wam ponownie przedstawiony. Obsada jest absolutnie niesamowita i mogę Wam powiedzieć, że scenariusz jest bardzo głęboki i naprawdę piękny„, mówi Bautista.

Trzeba przyznać, że, wnioskując ze zwiastuna, film będzie wizualnym majstersztykiem. Efekty specjalne, kostiumy i piękne ujęcia tworzą niesamowite wrażenie.

W obsadzie Blade Runner 2049 znajdują się m.in.: Harrison Ford, Ryan Gosling, Ana de Armas, Mackenzie Davis, Lennie James, Robin Wright, Dave Bautista i Jared Leto. Premiera filmu zaplanowana jest na 6 października 2017 roku.

Podoba Wam się ten trailer? 🙂

Źródło do wypowiedzi Bautisty