Black Panther Zwiastun prezentuje inny ton filmu Marvela?

Czy jesteście gotowi zobaczyć teaser trailer do solowego filmu o Czarnej Panterze?

Wczoraj Marvel Studios udostępniło plakat do nadchodzącego filmu Black Panther. Poziom zaawansowania grafika, który pracował nad tym „dziełem” musi być okropnie niski. Główny bohater wklejony na obrazie wydaje się być zupełnie oderwanym od światła czy perspektywy.

Na szczęście dzisiaj opublikowano teaser trailer, który stoi już na bardzo wysoki poziomie. Powrót Chadwicka Bosemana do roli króla Wakandy zapowiada się na fantastyczną przygodę.

T’Challa, lepiej znany jako Czarna Pantera, został przedstawiony fanom MCU w Captain America: Civil War. Oglądając zwiastun można wywnioskować, że jego solowa historia przybierze mniej humorystyczny ton, niż inne filmy Marvel Cinematic Universe. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że w trzeciej części Kapitana Ameryki, T’Challa nie należał do najbardziej rozrywkowych superbohaterów.

W obsadzie filmu Ryana Cooglera znajdują się m.in.: Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Winston Duke, Andy Serkis, Forest Whitaker, Martin Freeman, i Angela Bassett.

T’Challa, król Wakandy, po śmierci swojego ojca wraca do zamkniętego, zaawansowanego technologicznie, afrykańskiego narodu. Bohater ma objąć tron i zostać koronowany na króla. Kiedy na horyzoncie znów pojawia się stary oraz potężny przeciwnik, sprawdzane są ambicje T’Challi jako króla i Czarnej Pantery. Powstaje się groźny konflikt, który stawia los Wakandy i całego świata w niebezpieczeństwie. Zapoznany ze zdradą i ryzykiem młody król musi polegać na swoich sojusznikach. T’Challa zmuszony jest uwolnić całą siłę Czarnej Pantery, by pokonać swoich wrogów i zapewnić bezpieczeństwo dla jego ludu.

Wszystkie zapowiedziane filmy Marvel Studios:

Trzecia faza:

  • Strażnicy Galaktyki vol. 2 (w reżyserii Jamesa Gunna) – 5 maja 2017 roku [wszystkie newsy] [recenzja]
  • Spider-Man: Homecoming (Jon Watts) – 7 lipca 2017 roku [wszystkie newsy]
  • Thor: Ragnarok (Taika Waititi) – 3 listopada 2017 roku [wszystkie newsy]
  • Czarna Pantera (Ryan Coogler) – 16 lutego 2018 roku [wszystkie newsy]
  • Avengers: Infinity War (bracia Russo) – 4 maja 2018 roku [wszystkie newsy]
  • Ant-Man and the Wasp (Peyton Reed) – 6 lipca 2018 roku
  • Kapitan Marvel (jeszcze nie zapowiedziano)- 8 marca 2019 roku [wszystkie newsy]
  • Niezatytułowany film Avengers (bracia Russo) – 3 maja 2019 roku

Niezapowiedziana faza (Czwarta Faza):

  • sequel Spider-Man: Homecoming – 2019 rok
  • Strażnicy Galaktyki vol. 3 (James Gunn) – ? [wszystkie newsy]
Źródło: comicbookmovie.com