Better Call Saul powraca! Zdjęcia z planu

Otwarcie trzeciego sezonu, podobnie jak w poprzednich, będzie przedstawiać wydarzenia dziejące się po Breaking Bad. Entertainment Weekly udostępnił zdjęcia z planu Better Call Saul.

Better Call Saul jest przykładem świetnie wykonanego spin-offa, który nie odcina kuponów po historii o Walterze White, a tworzy zupełnie inną, oddzielną opowieść. Na genialność serialu składa się ciekawa fabuła, wielowymiarowi bohaterowie, humor oraz oczywiście rewelacyjna rola Boba Odenkirka. Dzięki EW możemy go zobaczyć jako Gene’a, czyli nową tożsamość Jimmy’ego po wydarzeniach  Breaking Bad.

Przypomnijmy, że gdy w przedostatnim odcinku Breaking Bad Granitowy stan widzimy Saula po raz ostatni, mówi on do Waltera – „Jeśli mam szczęście, to w najlepszym wypadku za miesiąc będę kierownikiem w Cinnabon w Omaha”. Już w pierwszym sezonie okazało się, że wizja przyszłości prawnika White stała się rzeczywistością. Wygląda na to, że w trzecim sezonie twórcy nie odchodzą od tej tradycji i być może dowiemy się czegoś więcej. Poniżej znajdują dwa się zdjęcia ze wspomnianego flashforward oraz trzecie – przedstawiające burzliwą scenę pomiędzy braćmi McGill.

Better Call Saul

Better Call Saul

Better Call Saul

Better Call Saul powróci w wiosnę.