Benedict Cumberbatch jako Doctor Strange – pierwsze zdjęcia!

Niedawno mieliśmy możliwość zobaczenia pierwszego zdjęcia z filmu Assassin’s Creed, a już teraz Entertainment Weekly zaprezentował okładkę styczniowego numeru magazynu, nowe zdjęcia oraz grafiki koncepcyjne przedstawiające Benedicta Cumberbatcha w roli Dokora Strange’a!


Doctor Strange to najnowszy bohater Filmowego Uniwersum Marvela, którego solowy film zadebiutuje 4 listopada 2016 roku.

Zdjęcie przedstawione na okładce było zrobione w jednym z pierwszych razy kiedy aktor przymierzał strój doktora Stephena Strange’a po transformacji z egocentrycznego chirurga do ratującego świat czarownika. Benedict Cumberbatch uczy się odpowiedniej gestykulacji by rzucane przez niego zaklęcia w filmie wyglądały przekonywująco.

W wywiadzie przeprowadzonym przez EW aktor mówi:

Wciąż jestem na początku drogi w uczeniu się tego wszystkiego. Próbowałem wielu póz do rzucania zaklęć. Myślę, że będzie wiele spekulacji oraz intrygi dotyczącej układania tego palca w ten sposób, bądź tak. Wciąż nad tym pracuje. Nie nagrywaliśmy jeszcze tego typu scen. Na początku czułem się bardzo nieśmiały, ale ostatecznie było wspaniale. To coś zupełnie innego, po prostu musisz eksperymentować„.

1

5

2

3

4

By dowiedzieć się więcej o Doktorze Strange należy zaopatrzyć się w nadchodzący numer Entertainment Weekly.

Za reżyserie obrazu odpowiedzialny jest Scott Derrickson. W obsadzie nie licząc głównej roli znajdują się m.in.: Rachel McAdams, Chiwetel Ejiofor, Tilda Swinton oraz Mads Mikkelsen.