battlefront 2 wszystkie informacje

Star Wars: Battlefront 2 – 11 rzeczy, o których MUSISZ wiedzieć

Star Wars Battlefront 2 po polsku obowiązkowo na PC? Ile map i bohaterów znajdują się w premierowej wersji gry? Co będą wnosiły darmowe aktualizacje?

Battlefront 2 wszystkie informacje

Na nasz kanał w serwisie YouTube trafił właśnie nowy film o Battlefront 2. Poznajcie 11 rzeczy, o których musicie wiedzieć przed premierą gry!

W filmie poruszamy sprawy mikropłatności, darmowych aktualizacji, zmian w rozgrywce czy obowiązkowego dubbingu na PC.

Star Wars: Battlefront 2 ukaże się już 17 listopada na komputerach osobistych z systemem Windows, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. We wrześniu Maciek zaliczył Battlefronta 2 do grona 17 najważniejszych premier końcówki tego roku.

Dużym problemem nadchodzącego Battlefronta są mikropłatności. Użytkownik reddita TheHotterPotato napisał artykuł o zbyt małej ilości kredytów przyznawanej graczom po rozegranych meczach. W tekście możemy wyczytać, że według jego obliczeń, by odblokować jednego bohatera w tej produkcji, musimy poświęcić 40 godzin na granie. Oczywiście możliwe jest, że są to wyniki stworzone jedynie na potrzeby wcześniejszego dostępu dla opłacających abonamenty EA lub Origin Access.

Polecamy obejrzenie również poniższego zwiastuna, w którym narrację prowadzi John Boyega (Finn z trylogii sequeli).

Wszystko, co musisz wiedzieć o Battlefront 2 na nowym zwiastunie

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o kampanii dla pojedynczego gracza, to warto zobaczyć, co twórcy gry mają o niej do powiedzenia!

Star Wars: Battlefront 2 – twórcy opowiadają o kampanii

Czekacie na Battlefronta 2? Co sądzicie o kontrowersjach związanymi z mikropłatnościami?