Assassin’s Creed III za darmo z okazji trzydziestolecia Ubisoftu!

Ubisoft pozwala nam zupełnie za darmo pobrać ostatnią historię o Desmondzie Milesie. Nie zwlekajcie z pobieraniem, ponieważ macie czas do końca grudnia.

Świętując trzydzieści lat istnienia na rynku poczynając od czerwca Ubisoft, co miesiąc, obdarowywał nas swoimi grami za darmo. Dzięki tej akcji w czerwcu gracze otrzymali Prince of Percia: Piaski czasu, w lipcu Tom Clancy’s Splinter Cell, we wrześniu Rayman Origins oraz The Crew, w październiku Beyond Good & Evil, a w listopadzie Far Cry 3: Blood Dragon.

Fabuła Assassin’s Creed III rozgrywa się w XVIII wieku w czasie wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych, Głównym bohaterem jest metys Connor Kenway. Asasyn poświęca swoje życie walce o wolność swojego narodu.

Aby pobrać ostatnią grę związku z urodzinami należy udać się pod ten link, wymagane jest posiadanie konta Uplay.

Powrót do piątej odsłony słynnej serii będzie świetnym pomysłem do przypomnienia sobie o walce między Asasynami, a Templariuszami przed obejrzeniem filmowej adaptacji. Przypominamy, że widowisko reżyserowane przez Justina Kurzela będzie miało swoją premierę jeszcze w tym miesiącu. Niestety polscy fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ Assassin’s Creed zadebiutuje u nas dopiero 6 stycznia. W głównych rolach ujrzymy: Michaela Fassbendera, Marion Cotillard i Jeremy’ego Ironsa. Zapowiada się na to, że w końcu dane nam będzie zobaczyć udaną adaptacje gry komputerowej.