Against Me! posłuchaj nowego singla

Nowy krążek Against Me! pojawi się w Polsce na początku lutego. Album promuje najnowszy singiel Black Me Out. Posłuchajcie.

Against Me! punkowcy z Florydy mają na swoim koncie pięć płyt. Ostatnia White Crosses, wyprodukowana przez Butcha Viga, ukazała się w 2010 roku, . Pochodził z niej przebojowy kawałek I Was A Teenage Anarchist.

 

 

Po czterech latach ekipa powraca z nowym materiałem.  Całość promuje kawałek Black Me Out, który znajdzie się na nowym albumie grupy zatytułowanym Transgender Dysphoria Blues.

 

Płyta nagrana była w kilku studiach: Studio 606, Earth Sound Studio, Motor Studio i Total Treble Studio, a miksem materiału zajął się Billy Bush, który współpracował wcześniej z Garbage czy Muse.

 


 
Transgender Dysphoria Blues to 10 prowokujących utworów napisanych przez liderkę zespołu, Laurę Jane Grace, które mówią o problemach z tożsamością płciową, stracie przyjaciela i odkrywaniu samego siebie. Na płycie, w utworach FUCKMYLIFE666 i Unconditional Love, gościnnie zagrał basista Fat Mike z NOFX.
 

 
Płyta Against Me! Transgender Dysphoria Blues ukaże się w Polsce na początku lutego, dzięki firmie Mystic Production.
 
Against Me @ Facebook