67 bohaterów w Avengers: Infinity War?

Dwuczęściowy Avengers: Infinity War będzie wielkim podsumowaniem dotychczasowych i nadchodzących produkcji filmowych z Marvel Cinematic Universe. Reżyserzy widowiska, obecnie pracujący przy Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Joe i Anthony Russo, wypowiedzieli się na temat liczby bohaterów w Infinity War.

Zapytani przez Comicbook.com o obecność Strażników Galaktyki w filmie, Joe Russo odpowiedział:
To kolejna rzecz, którą chcielibyśmy zostawić jako niespodziankę, ale powiemy to: Widzowie nie będą zawiedzeni ilością bohaterów w filmie. Konceptem Infinity War jest to, że uniwersum Marvela zjednoczy się by zwalczyć największe zagrożenie na świecie i we wszechświecie, jakie kiedykolwiek widzieliście.

Podczas Wizard World Comic Con, bracia Russo ujawnili liczbę znaczących bohaterów w filmie. Kiedy Anthony Russo pomylił Peggy Carter (Hayley Atwell) z Sharon Carter (Emily VanCamp), Joe w jego obronie powiedział:
Pracujemy z bardzo dużą ilością postaci. W Avengers: Infinity War, robimy to czego jeszcze nikt nie zrobił. Na pokładzie mamy 67 bohaterów, więc wybaczcie pomyłkę.

Możemy być pewni, że w nadchodzących Avengers nie zabraknie naszych ulubionych bohaterów. Poza obecnym składem najpewniej ujrzymy Strażników Galaktyki, postaci z seriali i może Inhumans, którzy będą mieli premierę po tych dwóch częściach.

 

Przy okazji przypomnimy premiery filmowe z 3 fazy.
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów – 6 maja 2016
Doctor Strange – 4 listopada 2016
Strażnicy Galaktyki Vol.2 – 5 maja 2017
Spider-Man – 28 lipca 2017
Thor: Ragnarok – 3 listopada 2017
Black Panther – 16 lutego 2018
Avengers: Infinity War Part 1 – 4 maja 2018
Ant-Man i Wasp – 6 lipca 2018
Kapitan Marvel – 8 marca 2019
Avengers: Infinity War Part 2 – 3 maja 2019
Inhumans – 12 lipca 2019