Wolverine 3 – Hugh Jackman udostępnia plakat z tytułem filmu

W internecie spekulowano, że ostatni film z Hughem Jackmanem jako Loganem będzie nazywał się Wolverine: Weapon X. Okazuje się, że plotki były błędne! Jak w takim razie brzmi tytuł tego filmu?

Hugh Jackman na twitterze wstawił zdjęcie plakatu, reklamującego ostatni film o Wolverine. Logan, bo tak brzmi tytuł tej przygody, będzie miał swoją premierę 3 marca 2017 roku.

Na zdjęciu widzimy rękę Logana, trzymającą rączkę małego dziecka. Co ciekawe przy nadgarstku i na kciuku Wolverine’a możemy zobaczyć dwie rany. Czy oznacza to, że bohater stracił moc regeneracji? Chociaż, że 20th Century Fox nie podało na razie żadnych informacji na temat fabuły nadchodzącego filmu z Hughem Jackmanem w roli głównej, ludzie zakładają, że dziecięca dłoń może należeć do X-23. Kim ona jest? Żeńskim klonem Logana, którą bohater traktuje jak córkę.

Sam spodziewałem się, że ostatnia część trylogii o tym superbohaterze będzie nazywała się Old Man Logan, lecz najwyraźniej tak nie jest.

Zdjęcie z planu sugerujące nam, że w filmie pojawi się znany z komiksów wątek Old Man Logan.
Zdjęcie z planu sugerujące nam, że w filmie pojawi się znany z komiksów wątek Old Man Logan.

Na dodatek reżyser James Mangold na swojego Twittera udostępnił drugą stronę scenariusza do Logana.

Chyba stwierdzenie, że Logan może być najlepszym filmem Marvela od Foxa nie będzie przesadą? Przypominam, że ostatnia odsłona historii o Wolverine będzie wyróżniała się kategorią R! Oznacza to, że obraz, podążając wzorem Deadpoola, będzie skierowany dla dorosłych widzów.

W obsadzie Logana znajduje się Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Richard E. Grant, Stephen Merchant, Eriq La Salle i Elise Neal.

Maciek "Greadoit" Bisiorek

W wolnym czasie gra, czyta książki, ogląda filmy oraz seriale. Ma zdecydowanie za dużo wolnego czasu.