The Walking Dead sezon 8 zwiastun – zobacz już teraz! W październiku wybuchnie wojna pomiędzy Neganem a sojusznikami Ricka.

Podczas obecnie trwającego San Diego Comic-Con, zaprezentowano pierwszy zwiastun ósmego sezonu The Walking Dead. Najnowsza seria przedstawi wydarzenia znane z 20. i 21. tomu komiksu o tytule All Out War (pl. Wojna totalna). The Walking Dead sezon 8 zwiastun – zobaczcie poniżej!

Co roku borykam się z tym samym problem. Czy dać kolejną szansę? Niestety w porównaniu do komiksu Roberta Kirkmana, serial prezentuje dość niską jakość. W każdym sezonie pojawiają się odcinki, które dają jakąś nadzieję na poprawę tego show, jednak zawsze kończy się tak samo. Dobrym przykładem będą moje wrażenia z otwarcia drugiej połowy siódmego sezonu. Ta,k jak mogłem się spodziewać, nie dałem rady i serial porzuciłem jeszcze przed zakończeniem poprzedniej serii. Głownym zarzutem może być rozwleczona fabuła, czego w pewnym stopniu przyczyną jest zbyt duża ilość odcinków. Zapewne seans byłby znacznie bardziej emocjonujący, gdyby został odrobinę skrócony, jednak wiadomo co jest dla AMC najważniejsze…

PS

Podoba mi się puszczenie oczka twórców do fanów komiksu podczas ostatniej sceny. Nie, to nie jest Rick budzący się ze śpiączki, jak to głosi jedna z popularniejszych teorii 😉

Autor - Michał "k-pax" Bisiorek

Od najmłodszych lat pasjonuje się komiksami. Radość znajduje nie tylko w ich czytaniu, ale od czasu do czasu lubi coś narysować. Miłośnik japońskiej kultury, dobrej literatury i wciągających seriali.

Sprawdź inne artykuły Michał "k-pax" Bisiorek