The Neighbourhood 16 maja w Warszawie ;) [VIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że 16 maja nad Warszawą będzie pochmurno… 🙂 The Neighbourhood przyjadą do Polski dać koncert w klubie Basen. Od jakiegoś czasu wstawiali na facebooku zdjęcia z Warszawy ze swoimi symbolami, co mogło zwiastować koncert. Dziś już wiadomo, że „I love You” nie zabrzmi tylko ze sceny, ale zapewne także i z publiczności.

The Neighbourhood to amerykańska kapela z Newbury Park w Californii. Powstała w 2011 roku. W składzie grają i śpiewają: Jesse Rutherford, Jeremy Freedman, Zach Abels, Mikey Margott i Brandon Fried.

W 2013 roku nakładem wytwórni Columbia Records wydali swój pierwszy album I Love You. Wiele osób zachwyciło się nim od razu i zapętlano ich całą płytę, w kółko powtarzając: „Remember what the people said, remember waht the people said, when it’s sad and done, let it go„. Bo ten album od początku do końca jest dobry. Brak na nim może A Little Death, ale całkiem możliwe, że na koncercie nie zabraknie. To co, pożyczycie Sąsiadom cukru, gdy zapukają do Waszych drzwi czy zaśpiewacie: „W.D.Y.W.F.M.„? 😉

The NBHD @ facebook