Co za news! Rian Johnson, reżyser Ostatniego Jedi, zajmie się stworzeniem zupełnie nowej trylogii Gwiezdnych Wojen! Star Wars nowa trylogia

Rian Johnson | Star Wars nowa trylogia | Star Wars nowa część

Lucasfilm i Disney są zadowoleni z dzieła Riana Johnsona, którym jest ósma część Gwiezdnych Wojen. Ogłoszono więc, że reżyser zajmie się zupełnie nową trylogią, niezwiązaną z rodem Skywalkerów, w której poznamy nowych bohaterów. Rian Johnson wyreżyseruje oraz napisze scenariusz do pierwszej części. Nowe filmy wyprodukuje długoletni współpracownik Johnsona, Ram Bergman.

Tę decyzję komentuje Kathleen Kennedy.

Wszyscy uwielbialiśmy współpracę z Rianem nad Ostatnim Jedi. Jest niesamowitym twórcą, a oglądanie jego pracy nad Ostatnim Jedi było jedną najbardziej radosnych chwili w mojej karierze. Rian dokona niesamowitych rzeczy z nową trylogią.

Wypowiedział się również Rian Johnson razem z Ramem Bergmanem.

Mieliśmy świetny czas podczas współpracy z Lucasfilm i Disneyem nad Ostatnim Jedi. Gwiezdne Wojny są najwspanialszą współczesną mitologią i czujemy się bardzo szczęśliwi, że przyczyniliśmy się do tego. Nie możemy się doczekać, by to kontynuować z nową serią filmów.

Star Wars nowa trylogia. Co myślicie o tym pomyśle?Autor - Michał "k-pax" Bisiorek

Od najmłodszych lat pasjonuje się komiksami. Radość znajduje nie tylko w ich czytaniu, ale od czasu do czasu lubi coś narysować. Miłośnik japońskiej kultury, dobrej literatury i wciągających seriali.

Sprawdź inne artykuły Michał "k-pax" Bisiorek