Zjawiskowe nowe zdjęcia z planu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Ostatni Jedi zdjęcia

Annie Leibovitz sfotografowała między innymi Daisy Ridley, Adama Drivera, Marka Hamilla czy Carrie Fisher.

Ostatni Jedi zdjęcia

Czasopismo Vanity Fair wypuściło do sieci cudowne fotografie Annie Leibovitz, przedstawiające aktorów z ósmego epizodu Gwiezdnych Wojen. Poza tym poniżej możecie obejrzeć film z planu Ostatniego Jedi.

Musicie przyznać, że te zdjęcia wyglądają wprost majestatycznie. Na mnie największe wrażenie robi fotografia przytulających się Marka Hamilla i Carrie Fisher, która pewnie nawiązuje do pewnego kultowego zdjęcia. Wiecie o które mi chodzi? 🙂

Poza znanymi z poprzednich epizodów bohaterami, możemy pierwszy raz zobaczyć postać wiceadmirał Amilyn Holdo, graną przez Laurę Dern oraz „DJ„, w którego wciela się Benicio Del Toro. Fani gwiezdnej sagi wywnioskowali, że „DJ” może być skrótem od Dark Jedi. Ja zdecydowanie wolałbym ujrzeć Del Toro w roli Ezry, znanego z serialu Star Wars: Rebelianci. Przyszłość pokaże, kim jest „DJ”.

Na dużą uwagę zasługuje też utrwalenie spotkania istot różnych ras z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nowe kostiumy „kosmitów” wyglądają rewelacyjnie i mam nadzieję, że w tym epizodzie twórcy odważą się pokazywać więcej wspaniałych strojów. Czasem Gwiezdne Wojny są za mało… no cóż – gwiezdne.

Co myślicie o tych zdjęciach? Kim Waszym zdaniem może być postać grana przez Benicio Del Toro? Czy Lucasfilm zdecyduje się na wprowadzenie bohaterów z animacji do filmów? Piszcie w komentarzach!

Maciek "Greadoit" Bisiorek

W wolnym czasie gra, czyta książki, ogląda filmy oraz seriale. Ma zdecydowanie za dużo wolnego czasu.