Annie Leibovitz sfotografowała między innymi Daisy Ridley, Adama Drivera, Marka Hamilla czy Carrie Fisher.

Ostatni Jedi zdjęcia

Czasopismo Vanity Fair wypuściło do sieci cudowne fotografie Annie Leibovitz, przedstawiające aktorów z ósmego epizodu Gwiezdnych Wojen. Poza tym poniżej możecie obejrzeć film z planu Ostatniego Jedi.

[supsystic-gallery id=’17’]

Musicie przyznać, że te zdjęcia wyglądają wprost majestatycznie. Na mnie największe wrażenie robi fotografia przytulających się Marka Hamilla i Carrie Fisher, która pewnie nawiązuje do pewnego kultowego zdjęcia. Wiecie o które mi chodzi? 🙂

Poza znanymi z poprzednich epizodów bohaterami, możemy pierwszy raz zobaczyć postać wiceadmirał Amilyn Holdo, graną przez Laurę Dern oraz „DJ„, w którego wciela się Benicio Del Toro. Fani gwiezdnej sagi wywnioskowali, że „DJ” może być skrótem od Dark Jedi. Ja zdecydowanie wolałbym ujrzeć Del Toro w roli Ezry, znanego z serialu Star Wars: Rebelianci. Przyszłość pokaże, kim jest „DJ”.

Na dużą uwagę zasługuje też utrwalenie spotkania istot różnych ras z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nowe kostiumy „kosmitów” wyglądają rewelacyjnie i mam nadzieję, że w tym epizodzie twórcy odważą się pokazywać więcej wspaniałych strojów. Czasem Gwiezdne Wojny są za mało… no cóż – gwiezdne.

Co myślicie o tych zdjęciach? Kim Waszym zdaniem może być postać grana przez Benicio Del Toro? Czy Lucasfilm zdecyduje się na wprowadzenie bohaterów z animacji do filmów? Piszcie w komentarzach!Autor - Maciek "Greadoit" Bisiorek

W wolnym czasie gra, czyta książki, ogląda filmy oraz seriale. Ma zdecydowanie za dużo wolnego czasu.

Sprawdź inne artykuły Maciek "Greadoit" Bisiorek