Ostatni Jedi

Ostatni Jedi najdłuższym filmem z sagi? Nowy zwiastun już wkrótce

Wszystko wskazuje na to, że Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi będzie najdłuższym filmem z całej sagi.

Plotki o czasie trwania najnowszego filmu Gwiezdnych Wojen pochodzą ze strony Cineworld. Na podstronie o ósmym epizodzie sagi pojawiła się informacja, że produkcja trwa 150 minut, czyli 2 godziny i 30 minut. Ostatni Jedi ma być ciut dłuższy od dotychczas najdłuższej części, czyli Ataku Klonów (142 minut). Jest to dobra wiadomość, w końcu musi się znaleźć miejsce na pomieszczenie tych nowych wszystkich wątków. Dobrze by było gdyby dłuższy czas filmu pozwolił na trochę wolniejsze tempo. Ta historia wymaga trochę mniej dynamicznych scen znanych z Przebudzenia Mocy (135 minut) na rzecz tych spokojniejszych.

Po kilku godzinach informacja ta została szybko zdjęta z portalu. Jednak widnieje teraz na takich stronach jak FandangoAMC Theatres oraz Cineplex (źródło).

Przypominamy o tym, że prawdopodobnie 9 października, podczas Monday Night Football, zobaczymy nowy zwiastun Gwiezdnych Wojen. Informuje o tym StarWarsNewsNet, co potwierdza niedawny wpis Marka Hamilla, w którym aktor sugerował by oglądać właśnie Monday Night Football. Wpis ten został usunięty.