Samuel L. Jackson po 17 latach powraca do roli Elijaha Price’a z filmu Niezniszczalny. Nowa produkcja M. Nighta Shyamalana Glass jest niespodziewanym sequelem Niezniszczalnego z 2000 roku oraz zeszłorocznego filmu Split. Mr Glass, Niezniszczalny i Bestia w jednym filmie?

Tekst zawiera spoilery z filmu Split

Jednym z moich największych zaskoczeń 2016 roku był moment, gdy pod koniec filmu Split okazało się, że Kevin Wendell CrumbCasey Cooke dzielą to samo uniwersum z Davidem Dunnem i Elijahem Price. Pojawienie się Bruce’a Willisa w roli Niezniszczalnego przyniosło mnóstwo radości i pytań odnośnie tego, jak będzie wyglądała potyczka Dunna z Bestią. Misję tę na pewno skomplikuje pojawienie się jego niegdysiejszego wroga, czyli Elijaha Price’a alias Mr Glass. Tych epickich wydarzeń doświadczymy w filmie Glass w 2019 roku.

Kilka dni temu pojawiły się zdjęcia z planu Glass. Znajduje się na nich Samuel L. Jackson, czyli tytułowy Mr Glass.

Mr Glass, Niezniszczalny i Bestia w jednym filmie?

Mr Glass, Niezniszaczlny i Bestia w jednym filmie?

W obsadzie Glass do swoich ról powrócą: Samuel L. Jackson, Bruce Willis, James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Spencer Treat Clark oraz Charlayne Woodard.Autor - Michał "k-pax" Bisiorek

Od najmłodszych lat pasjonuje się komiksami. Radość znajduje nie tylko w ich czytaniu, ale od czasu do czasu lubi coś narysować. Miłośnik japońskiej kultury, dobrej literatury i wciągających seriali.

Sprawdź inne artykuły Michał "k-pax" Bisiorek