Nowy zwiastun VIII epizodu sagi już jest! Zobacz Gwiezdne Wojny 8 Trailer oraz kinowy plakat Ostatniego Jedi.

Tak jak zapowiadano, podczas Monday Night Football pokazano drugi zwiastun filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Zwiastun znajdziecie poniżej. Jednak miejcie na uwadzę słowa reżysera filmu, Riana Johnsona, który ostrzegał, że Gwiezdne Wojny 8 Trailer może co nieco zaspoilerować. Z drugiej strony przyznaje, że zwiastun jest świetny. Jeśli jesteście wytrwali i nie zamierzacie go oglądać, to koniecznie dajcie znać w komentarzach. Choć pamiętajcie, że w każdej chwili przypadkiem możecie znaleźć spoilery ze zwiastuna w internecie 😉

Oto kinowy plakat filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Gwiezdne Wojny 8 Trailer

Premiera filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (ang. Star Wars: The Last Jedi) już 14 grudnia! Sprzedarz biletów rozpoczyna się dzisiaj (10.10.2017). Do swoich ról powrócą Daisy Ridley, John Boyega, Carrie Fisher, Mark Hamill, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Dohmhnall Gleeson, Anthony Daniel, Gwendoline Christie oraz Oscar Isaac. Do obsady dołączą m.in. Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio del Toro.

Zobaczcie nasze materiały o Gwiezdnych Wojnach z kanału YouTube

Autor - Michał "k-pax" Bisiorek

Od najmłodszych lat pasjonuje się komiksami. Radość znajduje nie tylko w ich czytaniu, ale od czasu do czasu lubi coś narysować. Miłośnik japońskiej kultury, dobrej literatury i wciągających seriali.

Sprawdź inne artykuły Michał "k-pax" Bisiorek